Zostań Patronem !

 

Szanowni Fani podróży i przygód !

Miło nam zakomunikować, że nasz portal Zetolot.pl zakwalifikował się do bycia częścią fajnej inicjatywy jaką jest społeczność twórców Patronite ?

Od dzisiaj nasz profil jest tam już obecny i można go wspomagać. Nie jesteśmy jednak wiadomo kim ? i nie chcemy nic za darmo bo nam się nie chce pracować itp.  Nasza idea jest prosta, wszyscy pracujemy na etatach, portal prowadzimy głównie w wolnych chwilach i na totalnej zajawce, podróże to nasz hobby.  Wspólnie z Twórcami Patronite wypracowaliśmy model współpracy z naszymi Fanami – czyli Wami ?

Ustaliliśmy progi finansowe, które możecie przekazywać na rozwój portalu – najniższy to 7 złotych w skali miesiąca, chyba nikt tego poważnie nie odczuje w swojej kieszeni. Mówiąc krótko – każda wplata pomoże nam w wyszukiwaniu coraz lepszych i tańszych ofert specjalnie dla Was, pomoże nam polepszać mechanizmy oraz wdrażać nowe rozwiązania, takie jak lepsze wyszukiwarki lotów i miejsc noclegowych, da nam również lepszą pozycję w negocjacjach z biurami podróży oraz liniami lotniczymi.

Zależy nam żebyście ten pomysł i inicjatywę potraktowali jako inwestycję w Wasze przyszłe wakacje i eskapady. Wpłacając teraz nawet te 7 złotych na nasze konto ten wkład zwróci się Wam po stokroć kiedy będziecie planowali swój urlop bo wtedy korzystając z naszego portalu kupicie dany bilet przykładowo o sto złotych taniej lub też dostaniecie zniżkę na nocleg w fajnym hotelu !

Dzięki za uwagę i za każdą wpłatę – robimy to dla Was !

Z naszym profilem możecie się zapoznać —>>> TUTAJ !!!