Zostali wyrzuceni z samolotu z 19-miesięczną córką, bo śmierdzieli…

Rodzina została wyrzucona z samolotu American Airlines po tym, jak pasażerowie skarżyli się na nieprzyjemny zapach, który rzekomo pochodził od rodziców i dziecka. Yossi Adler, jego żona Jennie i ich 19-miesięczna córka wracali do domu po wakacjach w Miami.

Wyrzucili ich z samolotu za zapach

Wszystko zapowiadało się zwyczajnie. Ale tuż przed startem samolotu Państwo Adler dowiedzieli się, że muszą opuścić pokład i wrócić z córeczką do terminalu.

Yossi Adler mówił dziennikarzom Daily Mail:

Nagle, gdy tylko nas zabrali, zamknęli bramę i powiedzieli: Przykro nam, ale niektórzy pasażerowie skarżą się na Wasz specyficzny zapach ciała i nie możecie z nami lecieć.

Usunięci, poirytowani pasażerowie próbowali bronić swoich racji tłumacząc, że żaden nieprzyjemny zapach nie unosi się z ich ciał. Jennie opowiadała, że para zdecydowała się nawet zatrzymać kilka, obcych osób na lotnisku, żeby zapytać, czy rzeczywiście brzydko pachną. Ci byli zdziwieni całą sytuacją, którą przeżywała właśnie rodzina i bardzo im współczuli. Nawet ich bagaże nie zdążyły zostać usunięte z samolotu. Na lotnisku zostali z niczym.

Y. Adler uważa jednak, że nie ich zapach był powodem usunięcia ich z pokładu samolotu, a wyznanie. Są Żydami. Linie lotnicze tłumaczyły, że rodzina otrzymała pokój hotelowy i kupony na posiłki za noc, a także bilety na nowy lot kolejnego poranka.

Yossi Adler powiedział:

Jestem bardzo sfrustrowany. Chcę, żeby American Airlines przyznały się do prawdziwego powodu usunięcia nas z samolotu

Według regulaminu tego przewoźnika, personel może usunąć pasażerów z lotu, jeśli mają nieprzyjemny zapach, który nie jest spowodowany niepełnosprawnością lub chorobą.

źródło tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *