Znaleźli miłość w podróży na Fidżi! Wszystko przez odwołany lot

Najczęściej odwołany czy opóźniony lot doprowadza do szału każdego podróżnika. Tym razem jednak był sprawcą wielkiej miłości. I to nie byle jakiej, bo pary siedemdziesięciolatków! Romantyczne sceny odgrywały się w podróży z Melbourne na Fidżi.

Miłość w samolocie

David Swann (70 lat) i Kath Foreman (69 lat) spotkali się na pokładzie Fiji Airways z Melbourne do Nadi. Jeszcze wtedy nie wiedzieli, że to będzie dla nich wyjątkowa podróż, która doprowadzi nawet do małżeństwa.

Jak informuje news.com.au, sytuacja miała miejsce w maju ubiegłego roku. Usterka samolotu spowodowała, że lot na Fidżi został odwołany, a linia lotnicza zapewniła zakwaterowanie pasażerom w hotelu na lotnisku do czasu przygotowania zastępczej maszyny. Para zaczęła rozmawiać już w terminalu, czekając na swój rejs. Podróżnicy przypadli sobie do gustu. Kiedy wsiedli z powrotem do samolotu, David poprosił załogę o zmianę miejsca tak, aby siedzieć koło Kath. Podczas 5-godzinnego lotu mieli dużo czasu, aby się dobrze poznać. Kiedy dotarli na Fidżi musieli jednak się rozstać, ale obiecali że się skontaktują po powrocie do Australii.

Pomimo rozstania oboje mieli przeczucie, że tam w samolocie miało miejsce coś magicznego, czego nie wolno zaprzepaścić. 70-latek wrócił do domu po spędzeniu 12 dni na Fidżi, a jego towarzyszka lotu 3 tygodnie później.

Potem już miały miejsce tylko niezwykłe sceny rodem ze starych romansów. David mówi:

Cztery dni po przybyciu do domu w Mildura, Kath przejechała 740 km do Apollo Bay, aby zobaczyć się ze mną i sprawdzić czy odwzajemniam uczucia, które jej towarzyszyły. Po prawie miesiącu randek poprosiłem Kath, żeby mnie poślubiła. W końcu nie mamy czasu do stracenia. Pobraliśmy się 9 marca 2019 r. na plaży w pobliżu naszego domu w Apollo Bay w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

Para ma wrócić na Fidżi w przyszłym roku w maju, aby upamiętnić niezwykłe spotkanie i podziękować Fidżi Airways, które zapewniły im loty.

David dodaje:

Kath i ja często patrzymy na siebie z niedowierzaniem i zastanawiamy się, czy ta cała, wspaniała sytuacja miała miejsce z powodu odwołanego lotu!

Źródło: news.com.au

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *