Zdjęcie obiegło sieć. Ludzie nie dowierzają

„Trudno uwierzyć, ale czasem tak wygląda samolot po wyjściu pasażerów” – taki wpis pojawił się na twitterowym koncie Związku Zawodowego Personelu Pokładowego i Lotniczego. Do tego zdjęcie, na którym widać, w jakim stanie jest samolot po wyjściu pasażerów.

Na Twitterze od kilku dni furorę robi wpis, opublikowany na koncie Związku Zawodowego Personelu Pokładowego i Lotniczego. Dołączone do niego zdjęcie pokazuje, jak wygląda pokład samolotu po wyjściu z niego pasażerów.

Po tym, co widać w komentarzach można się dowiedzieć, że jest to maszyna Boeing 787, należąca do PLL LOT. Zdjęcie zrobiono po locie rejsowym w klasie economy premium.

Na zdjęciu można zobaczyć dziesiątki papierów, okruchów i porozrzucane po podłodze opakowania, koc i plastikowe folie.

Internauci nie kryją oburzenia w komentarzach. I sugerują, że linia powinna obciążyć kosztami sprzątania pasażerów tego konkretnego lotu. „Lista pasażerów, numery foteli i tylko wysłać rachunek z ekstra sprzątanie… Przecież, z imienia i nazwiska, wiadomo kto naświnił” – pisze pan Piotr.

Z taką opinią zgadza się pan Marcin. „Przecież wiadomo kto zajmował te miejsca… Powinni dostać fakturkę za doprowadzenie statku powietrznego do stanu sprzed ich wizyty…” – napisał.

„Za to powinny być kary. Serio, przed opuszczeniem miejsc – sprawdzenie jak wyglądają siedzenia i wszystko wokół. Jest syf – płacisz. I to słono” – to kolejny komentarz.

Są też tacy, którzy pozwalają sobie na drobne złośliwości. „Pewnie lot z Brukseli” – żartują użytkownicy w komentarzach.

źródło: money.pl

Admin Zetolot.pl

Założyciel portalu Zetolot.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *