Zapomniały o niej linie lotnicze. Zagubionej studentce pomógł pilot samolotu! Wideo

19-letnia Kiana Coffin leciała z wyspy Oʻahu na Hawajach do Portland w stanie Oregon. Jednak zła pogoda spowodowała, że lot został przekierowany do innego miasta. Linie lotnicze zapewniły studentce nocleg w hotelu, ale następnego dnia… zapomniały o niej. Pomocy udzielił jej pilot samolotu.

Pilot linii United, Robert Fonte, pierwszy raz zobaczył Kianę z agentem TSA i pomyślał, że może mieć kłopoty. Dziewczyna zalała się łzami, kiedy zapytał, czy wszystko w porządku. Kiedy dowiedział się o jej sytuacji postanowił udać się do kasy biletowej i zobaczyć, co może zrobić.

Niestety, linie lotnicze United nie kursują z Seattle do Portland, gdzie docelowo chciała się dostać studentka. Pilot postanowił zapłacić za jej lot. – Dowieziemy Kianę tam, gdzie powinna być – mówił w nagraniu, które kilka dni temu pojawiło się w sieci. Robert ma córkę w tym samym wieku i nie chciałby, żeby znalazła się w podobnej sytuacji. Dlatego poczuł, że musi pomóc młodej Amerykance.

Rodzina Kiany znajdowała się prawie 5 tys. km dalej i nie mogła być przy niej w tej trudnej sytuacji. – Nie ma słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność dla Roberta za to, co zrobił – mówił Dave Coffin, ojciec Kiany. Dziewczynie ostatecznie udało się bezpiecznie dotrzeć na miejsce. Film opublikowano w sieci w Dniu Ojca, który w Stanach Zjednoczonych wypada 16 czerwca.

źródło: turystyka.wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *