Zaczął rozbierać się przed samym lotem. Chciałbyś koło niego siedzieć?

Trudni pasażerowie się zdarzają. Jeśli dużo latasz na różnych trasach, to na pewno byłeś świadkiem choć jednej dziwnej sytuacji z udziałem takowych.

Jeśli jednak miałeś szczęście nie spotkać takiego osobnika podczas swojego lotu, to możesz poczytać i zobaczyć legendy tej dziedziny – Najgorsi pasażerowie na świecie! Módl się, żeby na nich nie trafić. Tymczasem na pokładzie Air France wyłonił się kolejny oryginał. Zaczął rozbierać się jeszcze przed lotem.

Chciał się czuć swobodnie

Do sytuacji doszło na pokładzie lotu z Paryż a Charles de Gaulle do Los Angeles International. Mężczyzna został sfotografowany, kiedy przygotowywał się do lotu. 

Ściągnął buty i spodnie, a później zajął swoje miejsce. Na pewno chodziło mu o pełną wygodę podczas długiego lotu, ale czy inni pasażerowie czuli się równie komfortowo?

Mężczyzna paradował w samych bokserkach na pokładzie, a następnie, aby uczynić lot jeszcze bardziej wygodnym, zdjął też skarpetki. Wiadoma sprawa, po co jakieś skarpetki mają obciskać jego stopy podczas lotu. Jak wygoda, to wygoda. 

Pasażerowie byli zniesmaczeni, nie zabrakło jednak miejsca na żarty:

Nic tak nie integruje wszystkich pasażerów jak półnagi mężczyzna na pokładzie.

Mężczyzna nie reagował na prośby o ubranie się. Świadkowie opowiadali, że całą drogę dogrzewał się winem. Jednak był na tyle świadomy, aby po wylądowaniu ubrać się z powrotem.

Niektóre linie lotnicze mają swój indywidualny kodeks dotyczący ubioru, którego egzekwowanie często zależy od personelu pokładowego. W ogólnych warunkach przewozu Air France nie ma żadnych wytycznych dotyczących ubioru.

źródło – tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *