Zachwyca wszystkich! Pod Warszawą powstaje najgłębszy basen świata

Jesienią 2019 roku ma być gotowy. Najgłębszy basen na świecie. Powstaje w Mszczonowie na Mazowszu. DeepSpot ma mieć aż 45 m głębokości i 8000 m sześciennych wody, czyli 27 razy tyle, co w zwykłych 25 m basenach. Ale to nie jedyna jego atrakcja. Zbiornik będzie wyposażony w podwodny tunel. Po co? Po to, żeby odwiedzający mogli podziwiać wyczyny nurków.

Już niedługo możesz zobaczyć DeepSpot

Basen nurkowy Deepspot ma być idealnie dostosowany do potrzeb treningowych nurków. Jest tak zaprojektowany, aby umożliwiał przeprowadzenie kompleksowego szkolenia nurkowego zakończonego stosownym certyfikatem. Jednak każdy będzie mógł z niego korzystać.

Opublikowany przez Deepspot Piątek, 22 czerwca 2018

W budynku będą znajdować się też pokoje hotelowe i sale konferencyjne. Podobno Deepspot będzie otwarty 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, przez cały rok.

Basen znajduje się w Mszczonowie. W tym samym miejscu powstaje największy w Polsce i Europie park wodny Park of Poland. DeepSpot stanie się najgłębszym basenem na świecie. Na razie rekord należy do mającego 40 m Y-40 w włoskiej miejscowości Montegrotto Terme.

źródło – tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *