Wycieczka do Amsterdamu lub Paryża ze zwiedzaniem zamków nad Loarą: 5-6 dni z transportem i śniadaniami za 389 zł !

Specjalna oferta dla Was znajduje się —>>> TUTAJ !!!

Amsterdam

Stolica Holandii ma w zanadrzu coś dla każdego – od sztuki na najwyższym poziomie i olśniewającej kultury po barwne, tętniące życiem ulice. To prawdziwy tygiel, w którym żyją przybysze ze wszystkich stron świata, to miasto narodu zdobywców mórz i hodowców tulipanów.

Program

Dzień 1.:

Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Niemcy.

Dzień 2.:

Zwiedzanie Brukseli – Atomium, Pagoda Chińska, Waterloo, Łuk Triumfalny, Muzeum Broni, Katedra św. Michała i św. Guduli, pasaż św. Huberta, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO, Wielki Plac (Ratusz, Brabant Hall, Dom Króla) – Manneken Pis. Czas wolny. Nocleg.

Dzień 3.:

Śniadanie, przejazd do Amsterdamu, zwiedzanie – Oude Kerk – Stary Kościół, Nieuwe Kerk, Magere Brud – najsłynniejszy most w Amsterdamie, Szlifiernia Diamentów, Museum Square – miejsce, gdzie znajdują się najczęściej odwiedzane muzea, m.in. Rijksmuseum, Muzeum Miejskie. Wizyta w Browarze Heineken – degustacja piwa. Jednogodzinny rejs statkiem po kanałach Amsterdamu, Leideplein – centrum rozrywek. Czas wolny. Nocleg.

Dzień 4.

Śniadanie, przejazd do Amsterdamu. Spacer po starym centrum, m.in. Singel (najstarszy kanał), Targ Kwiatowy, Plac Dam, Pałac Królewski, Plac Mennicy, Neuwmarkt, Chinatown i dzielnica Czerwonych Latarni. Czas wolny. Wyjazd do Polski.

Dzień 5.:

Przyjazd do Polski w godzinach południowych.

Zakwaterowanie

 • hotel: pokoje wyposażone w łazienkę, TV, łóżka, stolik (np. Hotel Premiere Classe)

Paryż + zamki nad Loarą

Stolica Francji, kolebka kultury europejskiej, miasto o niepowtarzalnej atmosferze, niezliczonych zabytkach. Nieustannie dyktuje wszelkie mody, przyciąga, wyzwala wyobraźnię i pobudza talent artystów.

Program

Dzień 1.:

Wyjazd wg rozkładu jazdy, nocny przejazd przez Niemcy do Francji.

Dzień 2.:

Przyjazd do Paryż a w godzinach rannych, zwiedzanie centrum historycznego Paryża, La Cite – najstarsza część i kolebka Paryża z katedrą Notre Dame i Sainte Chapelle – największe witraże Europy, dzielnica łacińska – ogrody luksemburskie, Panteon (dla chętnych wejście do środka – miejsce spoczynku Marii i Piotra Curie oraz zasłużonych dla Francji), Sorbona, spacer przez ogrody Tuilieres do Luwru – dawny pałac królewski, a obecnie muzeum sztuki – jedno z największych i najczęściej odwiedzanych na świecie, przejazd do hotelu, nocleg.

Dzień 3.:

Śniadanie, przejazd autokarem do Wersalu – zwiedzanie kompleksu pałacowego oraz spacer po grodach. Przejazd do Paryża pod Łuk Triumfalny (możliwość wejścia na Łuk – panorama Paryża) i spacer po Champs Elysees – reprezentacyjnej paryskiej alei, Hotel des Invalides z grobem Napoleona, Plac Trocadero, Wieża Eiffela, czas wolny, rejs po Sekwanie. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 4.:

Śniadanie, przejazd do Amboise, gdzie znajduje się jeden z najpiękniejszych i najważniejszych zamków w historii Francji wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO, związany z życiem Leonardo da Vinci, imponująca budowla rozciąga się nad samym brzegiem Loary. Przejazd do Chenonceau – zwiedzanie renesansowego zamku (jedynego w swoim rodzaju zamku na rzece), spacer wysadzaną platanami aleją do ogrodów zamkowych, Chambord – perły w koronie króla Franciszka I. Zwiedzanie jednej z najpotężniejszych, a zarazem najpiękniejszych posiadłości królewskich we Francji, wspaniałego renesansowego pałacu, którego autorstwo przypisuje się miedzy innymi Leonardo da Vinci, przejazd do hotelu, nocleg.

Dzień 5.:

Śniadanie, zwiedzanie Blois – m.in. zamek, ulubiona rezydencja francuskich królów, spacer po mieście – malownicza starówka, nabrzeże Loary, katedra St-Louis. Czas wolny. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną, nocny przejazd przez Niemcy.

Dzień 6.:

Przyjazd do Polski na miejsca wyjazdów w godzinach popołudniowych/ wieczornych.

Zakwaterowanie

 • hotel: pokoje wyposażone w łazienkę, TV, łóżka, stolik (np. Hotel Premiere Classe)

Oferta dla singli

Istnieje możliwość zakwaterowania:

 • w pokoju dwuosobowym z możliwością dokwaterowania (1 os.)
 • w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania (SGL)

Opcje

5-dniowa wycieczka do Amsterdamu dla 1 osoby

 • 389 zł za wycieczkę w terminie 29.04-03.05.2017 (majówka)
 • 389 zł za wycieczkę w terminie 14.06-18.06.2017 (Boże Ciało)
 • 389 zł za wycieczkę w terminie 11.08-15.08.2017 (długi weekend sierpniowy)

6-dniowa wycieczka do Paryża ze zwiedzaniem zamków nad Loarą dla 1 osoby

 • 429 zł za wycieczkę w terminie 28.04-03.05.2017 (majówka)
 • 429 zł za wycieczkę w terminie 13.06-18.06.2017 (Boże Ciało)
 • 429 zł za wycieczkę w terminie 30.06-05.07.2017
 • 429 zł za wycieczkę w terminie 10.08-15.08.2017 (długi weekend sierpniowy)
 • 429 zł za wycieczkę w terminie 05.09-10.09.2017
 • 429 zł za wycieczkę w terminie 10.10-15.10.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *