Wybrano najlepsze hostele na świecie. Tu tanio nie oznacza kiepsko!

Te obiekty zdecydowanie mogą odczarować opinię wielu osób, na temat nocowania w hostelach. Portal Hostelsword.com przyznał Hoscary czyli nagrody dla najlepszych hosteli na świecie.

Wyróżnione obiekty udowadniają, że niska cena wcale nie musi iść w parze z wątpliwą jakością. Nagrody przyznano w kilku kategoriach m. in. obiekt najlepszy dla podróżujących solo czy najbardziej popularny hostel. Sprawdź, które miejsca w tym roku uznano za najlepsze hostele na świecie.

Najlepsze hostele na świecie (top 10)

Warto zaznaczyć, że nagrody przyznano na podstawie recenzji milionów klientów, którzy oceniali wygodę, atmosferę, udogodnienia i inne czynniki, które wpływały na jakość ich pobytu. Najlepszym hostelem na świecie okazał się w tym roku The RoadHouse zlokalizowany w czeskiej Pradze. Czym wyróżnia się ten obiekt na tle innych?

Odwiedzający cenią go za rodzinną atmosferę, przyjazną obsługę, liczne udogodnienia i dodatkowe atrakcje. Za noc w pokoju wieloosobowym trzeba zapłacić około 113 zł. Ten hostel to już legenda. Warto pomyśleć o rezerwacji z wyprzedzeniem, ponieważ ciężko w nim o miejsce na ostatnią chwilę .

Pozostałe obiekty wyróżnione w tej kategorii to:

  • Soul Kitchen – Sankt Petersburg, Rosja
  • Hostel One Miru – Praga, Czechy
  • Cozy Nook Hotel – Da Lat, Vietnam
  • Adventure Q2 Hostel — Queenstown, Nowa Zelandia
  • Adventure Queenstown Hostel — Queenstown, Nowa Zelandia
  • The House of Sandeman — Porto, Portugalia
  • Hostel Lullaby — Chiang Mai, Tajlandia
  • Hostel Majdas — Mostar, Bośnia I Hercegowina
  • Star Hostel — Tajpej, Tajwan

Zwycięzcy w pozostałych kategoriach

Wybrano również najlepsze hostele na świecie dla kobiet. W tej kategorii zwyciężył We Love F Tourists w Lizbonie. Nie zapomniano oczywiście o panach. Najlepszym miejscem noclegowym dla mężczyzn to Hostel One Paralelo w Barcelonie. W rankingu doceniono również nowo powstałe obiekty, które ułożono w kategorie pod względem ich wielkości. Hostele, które już wkrótce mogą namieszać w tym rankingu to: The House of Sandeman w Porto, Hostel One w Madrycie, The Romehello Hostel w Rzymie oraz Wenecja +Euganejska%2C+W%C5%82ochy&is_ski_area=&ssne=Lizbona&ssne_untouched=Lizbona&checkin_year=2019&checkin_month=1&checkin_monthday=30&checkout_year=2019&checkout_month=1&checkout_monthday=31&group_adults=2&group_children=0&no_rooms=1&from_sf=1&ss_raw=Anda+Venice&ac_position=0&ac_langcode=pl&ac_click_type=b&dest_id=2822788&dest_type=hotel&place_id_lat=45.4835391&place_id_lon=12.2333141&search_pageview_id=45425e47405401d0&search_selected=true&search_pageview_id=45425e47405401d0&ac_suggestion_list_length=1&ac_suggestion_theme_list_length=0" target="_blank">Anda Venice w Wenecji. Szczególną uwagę warto zwrócić na ten ostatni, który oferuje ponad 350 miejsc noclegowych.

Aby jeszcze bardziej zintegrować gości, hostel udostępnia na swojej stronie internetowej informacje o tym jakiej narodowości podróżnicy znajdują się obecnie w obiekcie.

Hostele, które znajdziesz w tym zestawieniu zdecydowanie odczarowują przekonanie, że ten typ obiektów to okazja do taniego ale niezbyt komfortowego noclegu. Nowoczesne wnętrza, przyjazna atmosfera i ciekawe rozwiązania powinny Cię przekonać, że nocleg w hostelu jest bardzo dobrym wyborem. A skoro już o cenach mowa to najtańsze obiekty, które znalazły się w zestawieniu oferują noclegi już od 19 zł za dobę! Brzmi kusząco, prawda?

źródło – tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *