Wow! Ten przewoźnik oferuje darmowe loty po koronawirusie dla pierwszych 300 osób – już w maju! Polecą do raju

Sytuacja branży turystycznej jest dramatyczna. Zamknięta przestrzeń powietrzna i odwołane loty dają się we znaki liniom lotniczym, lotniskom, biurom podróży, pośrednikom no i samym podróżnikom również. Dynamika zmian jest tak duża, że trudno określić, kiedy właściwie wrócimy do normalności. 

Jednak z badań sztabu kryzysowego największej europejskiej firmy analizującej branżę lotniczą wynika, że w maju będzie można skorzystać z pierwszych lotów. Jeden z przewoźników ma niespodziankę dla pierwszych 300 osób!

 

Polecą za darmo do raju!

Jeśli tu jesteś, to pewnie podobnie jak my kochasz podróże i już nie możesz doczekać się kiedy będzie można na nowo zwiedzać świat. W tym kryzysowym czasie dużo się zmienia i tylko od nas zależy, jak później będzie wyglądała turystyka i świat. Wierzymy jednak w odpowiedzialność i pełną świadomość naszych podróżników! Ale do rzeczy…

W maju jeden z mniej znanych przewoźników, który dotychczas działał pod skrzydłami Ryanaira – Take&Fly szykuje wielką niespodziankę dla chętnych, którzy kochają latać. Biorąc pod uwagę analizę sytuacji lotniczej Take&Fly przewiduje, że w maju będzie mógł wykonać pierwsze rejsy.

Ze względu na wielką radość spowodowaną powrotem do świata, przewoźnik oferuje – pierwszym 300 osobom, które prześlą na social media tej linii lotniczej selfie ze smutną miną, stęsknioną za podróżami – darmowy lot do raju! Możesz polecieć na Mauritius i spędzić tam za darmo cały tydzień! Chętny? Powodzenia!

źródło: tanie-loty.com.pl

Admin Zetolot.pl

Założyciel portalu Zetolot.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *