Wow! Gorąca wiadomość: nowe połączenie z Gdańska! Rajska wyspa czeka

Wizz Air zapowiedział zupełnie nowy kierunek w swojej siatce połączeń. Od 1 sierpnia zamierza latać dwa razy w tygodniu z Pomorza na Mykonos, bardzo popularną wśród turystów grecką wyspę.

Mykonos czeka

Mykonos – za sprawą bajecznych plaż, lazurowej wody i charakterystycznych białych domów z niebieskimi okiennicami – uznawana jest za jedną z najpiękniejszych wysp greckiego archipelagu.

Loty z Gdańska na Mykonos mają się odbywać we wtorki i soboty, od 1 sierpnia do 27 października. Wizz Air zapowiedział, że to połączenie wznowi także w przyszłorocznym letnim rozkładzie od 30 marca do 30 października 2021.

Port lotniczy Mykonos jest położony tylko 4 km od miasta o tej samej nazwie. Sama wyspa leży na Morzu Egejskim i należy do archipelagu Cyklady. Od wielu lat jest chętnie odwiedzana przez turystów ze względu na dobrze rozwiniętą bazę hotelową i rekreacyjną. Na wyspie są piękne plaże, a wokół czyste morze. Głównym miastem wyspy Mykonos jest Chora, zabudowana jak wiele egejskich miast, małymi, białymi domami z niebieskimi drzwiami i obudową okien.

Mykonos to nie jedyny grecki kierunek lotów z Gdańska. W tym sezonie będzie można podróżować LOT-em do Chanii na Krecie, na Korfu i Rodos, a także do Salonik i Kowali. Natomiast Ryanair lata do Aten i Kalamaty.

źródło: tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *