Wielka wakacyjna promocja LOT-u trwa! Bilety od 199 zł na wyloty z Polski!

Zaledwie wczoraj zakończyła się Szalona Środa, ale LOT nadal oferuje promocję! Przewoźnik ma niższe ceny na wszystkie połączenia z polskich portów lotniczych oraz na wybrane loty z Budapesztu. Przez kolejne 12 dni, bilety na podróż tam i z powrotem w kierunkach europejskich i bliskowschodnich dostępne są już od 199 zł, zaś w atrakcyjnych kierunkach do Azji i Ameryki Północnej ceny zaczynają się już od 1699 zł! Promocja potrwa do 20 sierpnia.

Promocja dotyczy nie tylko podróży rozpoczynających się w Warszawie, ale również w innych miastach w Polsce, takich jak m.in.: Gdańsk, Rzeszów, Lublin, Zielona Góra. Na przykład połączenie z Lublina do Tel Awiwu i z powrotem dostępne jest już od 299 zł, a z Krakowa do Budapesztu za 329 zł. 

W wymarzoną podróż można wyruszyć w okresie od 1 listopada 2019 r. do 31 marca 2020 r. Liczba biletów objętych promocją jest ograniczona. Promocje dotyczą podróży rozpoczynających się ze wszystkich miast w Polsce, jak również połączeń transferowych z wybranych miast zagranicą, z krótką i wygodną przesiadką na Lotnisku Chopina w Warszawie.

źródło: tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *