Węgry: pobyt dla rodziny z 1 lub 2 dzieci z all inclusive i więcej w Danubius Health Spa Resort Aqua 4*

Hotel Danubius Health Spa Resort Aqua 4*

Hévíz to znane miasto uzdrowiskowe, 8 km od Balatonu. Atrakcją miejscowości jest największe w Europie jezioro wulkaniczne. Hotel Danubius Health Spa Resort Aqua 4* oferuje luksusowy wypoczynek, wyżywienie all inclusive, relaks w strefie spa i więcej.

Wszystkie pokoje są klimatyzowane i z widokiem na ogród lub na miasto. W każdym pokoju goście znajdą telewizor, radio, suszarkę do włosów, sejf oraz Wi-Fi.

Na terenie obiektu warto skorzystać ze strefy Spa: w wodnym świecie znajduje się basen kryty (33°C i 37°C), basen hydro (pow. 200 m², 28°C częściowo odkryty), basen kryty dla dzieci, a także basen odkryty i Kneippa (od maja do września). Na miłośników sauny czekają: sauna fińska, infrared i łaźnia parowa, mały basen ochładzający, sauna-show. Można się również odprężyć w grocie solnej albo wybrać do salonu kosmetycznego.

Trening w klubie fitness pozwoli zadbać o sylwetkę, a pobliskie korty tenisowe, boisko do piłki nożnej i stadnina koni zapewnią rozrywkę osobom lubiącym aktywny wypoczynek.

Hotel oferuje liczne atrakcje dla dzieci. Basen ze zjeżdżalniami, rekreacja w pokoju zabaw, szaleństwo w zielonym ogrodzie i program animacyjny – to interesujące propozycje, które zajmą maluchom czas, a rodzicom pozwolą wygospodarować kilka chwil dla siebie.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły aby dowiedzieć się więcej o ofercie

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Jezioro Hévíz – największe w Europie naturalne, ciepłe kąpielisko otwarte cały rok (+28°C). Dno pokryte jest wielometrową warstwą torfu o działaniu leczniczym. Wysoka temperatura wody w jeziorze umożliwia hodowlę lotosów.
  • Balaton – ok. 8 km od Hévíz. Największe jezioro w Europie Środkowej. Nad Balatonem znajduje się centrum turystyki i rekreacji – można tam oddawać się m.in. wędkarstwu, żeglowaniu czy zwiedzaniu winnic.
  • Mały Balaton – bogaty pod względem przyrodniczym i kulturalnym okręg w ujściu rzeki Zala.
  • Półwysep Tihany – na wzniesieniu mieści się barokowy benedyktyński klasztor z kościołem z XVIII wieku (Muzeum Opactwa). Na półwyspie można zwiedzić także rybacką wieś z charakterystycznych budownictwem i folklorem.

Specjalna oferta dla Was znajduje się —>>> TUTAJ !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *