Walentynkowa promocja Air France KLM

Tylko przez trzy dni można skorzystać z kodów rabatowych, aby otrzymać rabat na bilety do Amsterdamu, Paryż a i w świat.

Od dzisiaj tylko przez trzy dni (tylko do 7 lutego 2019) startują dwie krótkoterminowe promocje cenowe przygotowane przez Air France i
KLM specjalnie na zbliżające się Walentynki, Chiński Nowy Rok i inne okazje. 

Kupując bilet na polskich stronach internetowych linii: airfrance.pl oraz klm.pl, dzięki zastosowaniu specjalnego kodu rabatowego można otrzymać zniżkę 14% na loty Air France i do 215 PLN na loty KLM.

Promocja obejmuje wszystkie kierunki międzykontynentalne oraz Paryż i Amsterdam . Oferta jest dobrą okazją do tańszego zakupu dla wszystkich, którzy planują podróż nawet w dalszych terminach tego roku. Zniżka dotyczy wylotów do 10 grudnia b.r.


Walentynkowa promocja Air France KLM

14% zniżki od Air France

Z okazji Walentynek linie Air France przygotowały niespodziankę w postaci dwóch kodów zniżkowych. Dokonując rezerwacji poprzez airfrance.pl, możemy otrzymać zniżkę 14% od taryfy biletu (bez podatków) po zastosowaniu kodu rabatowego: LOVE704 do rezerwacji lotów międzykontynentalnych oraz kodu LOVE705 – jeśli kupujemy bilet do Paryża.

Warunki oferty:

  • zniżka dotyczy lotów Air France i KLM w klasie ekonomicznej, z wylotem z Warszawy lub Wrocławia
  • oferta ma zastosowanie tylko wtedy, gdy wartość taryfy lotniczej (bez podatków lotniskowych) wynosi minimum 645 PLN przy biletach międzykontynentalnych i 215 PLN przy biletach do Paryża.

Loty KLM – do 215 PLN taniej

KLM przygotował dla swoich klientów rabat kwotowy z okazji rozpoczynającego się Chińskiego Nowego Roku. Skorzystanie z kodu promocyjnego PIGYEAR740 pozwoli nam kupić przelot międzykontynentalny o 215 złotych taniej. Zaś aby za bilet do Amsterdamu zapłacić o 130 PLN mniej, należy zastosować kod: PIGYEAR750. Promocja dotyczy wyłącznie biletów kupowanych przez polską stronę przewoźnika.

Warunki oferty:

  • zniżka dotyczy lotów Air France i KLM w klasie ekonomicznej, z wylotem z Warszawy a także z Gdańska;
  • oferta ma zastosowanie tylko wtedy, gdy wartość taryfy lotniczej (bez podatków lotniskowych) wynosi minimum 640 PLN przy biletach międzykontynentalnych i 215 PLN przy biletach do Amsterdamu.

źródło – tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *