W tym hotelu możesz praktykować jogę z lemurami, więc wyginaj śmiało ciało

Wyginaj śmiało ciało, wyginaj śmiało ciało…a wciąż będzie Ci mało 😉 wszystko jasne. Lemury na czele z królem Julianem na pewno pomogą umilić dzień w tym hotelu.

A do tego zajęcia jogi. Kto by nie skorzystał z takiej atrakcji.

Lemury i joga w hotelu

Lake District – obszar w północno-zachodniej Anglii w hrabstwie Kumbria to jedno z najpopularniejszych miejsc wypoczynkowych Wielkiej Brytanii. W jego centralnej części znajduje się Park Narodowy Lake District. To bajeczna kraina, obfitująca w jeziora i góry stanowiąca inspirację dla wielu artystów. Jednak te zapierające dech w piersiach widoki to nie wszystko. Tutaj znajduje się hotel z niezwykłą atrakcją dla podróżnych.

Luksusowy hotel Armathwaite Hall sąsiaduje z rezerwatem przyrody Lake District, w którym mieszka wiele różnych zwierząt. A w hotelu znajdziesz rozmaite programy odnowy biologicznej. Jednak tym, który ostatnio przykuł uwagę świata, jestLemoga, czyli praktykowanie jogi z lemurami. Wyraźnie rosnące zainteresowanie jogą w połączeniu z zabawą i sympatią do zwierząt to strzał w dziesiątkę.

Hotel wyjaśnia:

Zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z jogą, jak i doświadczonych joginów, którzy chcą spróbować czegoś nowego, lemury stanowią świetnych partnerów treningowych. Działają również świetnie na stres. Lemoga oferuje naszym gościom szansę poczucia jedności z naturą, jednocześnie łącząc zabawę z obcowaniem z lemurami.

źródło – tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *