W tej restauracji możesz zjeść posiłek nago! Chętny? Masz mało czasu. Niedługo ją zamkną

Oryginalna restauracja dla naturystów została otwarta w Paryż u około półtora roku temu. Jeśli jeszcze o niej nie słyszałeś, a masz ochotę na takie doznania, to musisz się spieszyć. O’naturel będzie jeszcze otwarta do 15 lutego.

Pomysł nie spotkał się z wielkim zainteresowaniem

Co prawda otwarcie restauracji wzbudziło wiele emocji na całym świecie, jednak okazało się, że sam lokal nie przyniósł takiego zainteresowania, jakiego spodziewali się właściciele. Zasady w nim były i są proste. Po pierwsze musisz być pełnoletni, a po drugie po wejściu do restauracji musisz zostawić swoje całe ubranie łącznie z bielizną w szatni. Zabronione są natomiast szeroko rozumiane zachowania, które inni klienci mogliby uznać za niestosowne. Jedynie trochę niesprawiedliwe wydaje się, że kelnerzy w restauracji mają swoje uniformy.

Restauracja nie jest tania. I może to właśnie ceny spowodowały małą liczbę odwiedzających. Tak czy inaczej pojawiła się informacja o jej zamknięciu. Jeśli więc jeszcze nie miałeś okazji skorzystać z takiej nietypowej atrakcji, to masz ostatnią szansę.

źródło tanie-loty.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *