UFO na nagraniach pilotów? Amerykańska armia potwierdza autentyczność filmów! WIDEO!

Trzy nagrania wykonane przez pilotów wojskowych, na których widać niezidentyfikowane obiekty latające, są autentyczne – potwierdziła amerykańska armia. Na wideo można zobaczyć zjawiska powietrzne, których eksperci nie potrafią wytłumaczyć.

Nagrania zostały zarejestrowane przez pilotów Marynarki Wojennej w latach 2004-2015. Można na nich zobaczyć obiekty poruszające się z prędkością niemożliwą do osiągnięcia przez samoloty. Piloci komentujący nagrania byli pod wrażeniem dynamiki i prędkości obiektów.

David Fravor, były pilot, w rozmowie z CNN powiedział, że gdy spojrzał w prawo, widać było zaburzenia na powierzchni wody i lecący biały obiekt. – Poruszał się jak piłeczka pingpongowa odbijająca się od ściany. Unosił się nad wodą. A potem w ciągu dwóch sekund wzbijał się na wysokość prawie czterech kilometrów. Nigdy czegoś takiego nie widziałem – dodał.

Na innym z nagrań można zobaczyć obiekt, który wbrew prawom aerodynamiki wykonał skok do wysokości sześciu tysięcy metrów, obracając się przy tym wokół własnej osi.

źródło: onet.pl

Admin Zetolot.pl

Założyciel portalu Zetolot.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *