Turystki nagrały pracownika lotniska. Teraz zna go cały świat! WIDEO

Nie tylko przystojny, ale jak się okazało również uzdolniony. Tego zaskakującego odkrycia dokonały pasażerki wylatujące z lotniska na Hawajach. Dojrzały z samolotu bagażowego i zaczęły go nagrywać.

W chwili, gdy chłopak zorientował się, że pasażerki nagrywają go z okna samolotu, natychmiast wstąpił w niego demon tańca. Na wideo widać, jak bardzo wczuł się w rolę gwiazdy show. Dziewczyny piszczały ze szczęścia. Wkrótce potem pracownik lotniska stał się sławny w mediach społecznościowych, a internauci wieszczą mu świetlaną przyszłość.

Luu Vailuu jest 23-letnim mieszkańcem Oahu, który przez ostatnie 10 miesięcy był pracownikiem obsługi naziemnej na lotnisku międzynarodowym w Honolulu. Do jego obowiązków należał załadunek i rozładunek bagażu oraz kierowanie samolotów do ich bram. W głębi serca marzy jednak o tym, aby zostać tancerzem.

Jak widać można rzetelnie wykonywać swoje obowiązki, dodając do tego nieco swojej nietuzinkowej osobowości. Luu akurat lubi zaserwować znudzonym pasażerom trochę dzikich ruchów tanecznych.

źrodło – tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *