Turystka siała zgorszenie na Bali. Spadła na nią fala krytyki! FILM!

Niektórym turystom podczas wakacji uderza palma do głowy. Tak było w przypadku urlopowiczki, która zdecydowała się nago paradować na egzotycznej wyspie Bali. Jeden z mieszkańców nagrał to zdarzenie.

Można odnieść wrażenie, że indonezyjska wyspa Bali przyciąga turystów lubujących w ekshibicjonizmie – w sieci co jakiś czas pojawiają się informację o zatrzymanych wczasowiczach, których przyłapano bez ubrań w miejscu publicznym.

Tym razem popis swojej otwartości dała turystka w popularnej miejscowości Canggu, położonej w południowej części wyspy. Kobieta „w stroju Ewy” przechodziła wraz z swoją koleżanką przez jedną z głównych ulic w kurorcie.

Urlopowiczka w odzieniu nagrywała golaskę, a panie zdawały się być w wyśmienitym nastroju. Wiele osób dało głośny wyraz swojego oburzenia, a sprawa została zgłoszona na policję. Gusti Agung Kerta Suryanegara, szef miejscowego komisariatu, powiedział w rozmowie z lokalną gazetą, że jest zażenowany tą sytuacją i uderza ona w kulturę Indonezyjczyków.

Jeden z przechodniów sfilmował turystyki, a nagranie trafiło do sieci. Zostało opublikowane m.in. na Instagramie. Policji nie udało się dotychczas namierzyć kobiet.

Źródło: Daily Mail

Admin Zetolot.pl

Założyciel portalu Zetolot.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *