To był koszmarny lot. Turbulencje były tak silne, że ludzie krzyczeli i wymiotowali (film)

To był koszmarny lot. Każdy z obecnych na pokładzie pasażerów na pewno chciałby szybko zapomnieć o tym wydarzeniu, ciesząc się, że wszystko skończyło się dobrze. Podróżni relacjonowali, że turbulencje były tak silne, że ludzie krzyczeli i wymiotowali.

Panika na pokładzie

Turbulencje to coś, co chyba najbardziej przeraża pasażerów. Tym razem wszystkiemu winien był Orkan Ciara. Samolot linii Air Europa wykonywał rejs z Madrytu do Amsterdamu. Jednak ekstremalnie złe warunki pogodowe uniemożliwiły pilotowi lądowanie. Po 3 próbach w ciężkich warunkach, kapitan zdecydował o powrocie do Hiszpanii. Te 3 razy jednak trwały dla pasażerów jak cała wieczność. Turbulencje spowodowane silnymi wiatrami sprawiły, że na pokładzie wybuchła panika. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać jak trzęsie samolotem i słychać również krzyk jednej z pasażerek. Jednak z relacji pasażerów wynika, że większość osób krzyczała, a niektórzy nawet wymiotowali.

Mark Haagen, jeden z pasażerów powiedział:

Turbulencje nad lotniskiem Schiphol były ogromne. Pilot naprawdę zatrzymał lądowanie kilka razy w ostatniej chwili. Znowu wystartowaliśmy na wysokość 490 stóp nad pasem startowym. Naprawdę nie jest fajnie. To naprawdę nie było fajne. Bagaże latały w tę i z powrotem. Przywykłem do latania, ale nigdy wcześniej nie doświadczyłem takich turbulencji.

Mężczyzna twierdzi również, że komunikacja na pokładzie była bardzo słaba. Nikt z załogi nie informował, co się dzieje. Przewoźnik tłumaczy jednak, że ​​pasażerowie byli przez cały czas pod czujną opieką.

źródło: tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *