Tego nie chciałbyś zobaczyć na pokładzie! Ta pasażerka poczuła się zbyt swobodnie

Latanie dla jednych jest przyjemne, dla innych jest źródłem stresu. Jedno jest pewne, coraz więcej osób decyduje się na ten środek transportu. Na pokładzie można spotkać różnych ludzi. Jednak każdy powinien dbać o komfort swojej podróży, mając na względzie również dobro swoich współpasażerów. Z tym jednak bywa różnie, o czym świadczy kanał na Instagramie @passengershaming, na który nieustannie wpływają nowe zdjęcia i nagrania z podróży. Tym razem śmiech i zaskoczenie wzbudziła śpiąca pasażerka w pierwszej klasie. Cóż. Poczuła się chyba jak w domu.

Stopy w samolocie

Problem gołych stóp w samolotach zdaje się być nagminny. Najczęstsze zdjęcia z pokładu pokazują właśnie tę część ciała, która zakłóca strefę dobrego komfortu podróży. Kto by się cieszył mając na swoim podłokietniku czy przy głowie czyjeś stopy. A kiedy stopy są do tego jeszcze brudne lub totalnie zaniedbane to problem rośnie do rangi niewyobrażalnej. Ale niektórzy podczas lotu po prostu czują się nazbyt wygodnie, o czym świadczą też oryginalne pozycje podczas snu.

Mężczyzna, który udokumentował tę sytuację podszedł do sprawy z humorem. Jednak dla większości internautów temat nie jest śmieszny, tłumacząc, że to nie jest przecież tak, że wykupując miejsce w samolocie możesz sobie robić tam, co tylko Ci się zechce.

A Ty co na ten temat sądzisz? Miałeś jakieś niekomfortowe sytuacje podczas lotów?

źródło: tanie-loty.com.pl

Admin Zetolot.pl

Założyciel portalu Zetolot.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *