Tego jeszcze nie słyszałeś! Koronawirusowa atrakcja polskich hotelarzy

Koronawirus wzbudza wiele emocji, ale takiego podejścia jeszcze nie widziałeś. Każdy w tym trudnym czasie stara się znaleźć jakiś promyk nadziei na lepsze jutro, a nawet obrócić w żart zaistniałą sytuację. Kto wie, może da się ją przegonić odrobiną humoru… Im dłużej trwa izolacja, tym większe pokłady kreatywności budzą się w naszym społeczeństwie. Pracownicy jednego z polskich hoteli nagrali piosenkę o koronawirusie. Szybko stała się hitem w internecie.

Potrzebne jest wsparcie

Epidemia pozostawia turystykę w głębokim kryzysie. Podróże są niemożliwe, a hotele wstrzymują działalność. Pracownicy sopockiego hotelu postanowili pokazać w żartobliwy sposób jak w tym czasie potrzebne jest wsparcie. Nagrali piosenkę Jeszcze będzie sezon. Zobacz jak

Teledysk Jeszcze będzie sezon powstał ku pokrzepieniu hotelarskich serc. Piosenkę śpiewają Kamil Czajkowski i Kamila Kasiewicz. Stworzyli kawałek na podobieństwo Shallow Lady Gagi i Bradleya Coopera.

Na FB hotelu czytamy:

W czasach, w których hotelarze otrzymują tylko najgorsze informacje, a bezruch w biznesie staje się nie do wytrzymania, trzeba walczyć o motywację pracowników i o zdrowie psychiczne. Wspólnie więc z zespołem Hotel Sopot (przy zachowaniu wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa) skomponowaliśmy i nagraliśmy piosenkę.

Film spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem.

źródło: tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *