Tego jeszcze nie było. Kopały go i gryzły. Pasażerki napadły pilota na pokładzie

O nadpobudliwych pasażerach na pokładzie często słyszy się różne historie. Zazwyczaj głównymi sprawcami zamieszania są mężczyźni pod wpływem alkoholu. Tym razem jednak załoga i pilot mieli problem z dwiema pasażerkami. 53-letnia kobieta i jej 23-letnia córka zaatakowały kapitana w kokpicie. Obie zostały aresztowane i stanęły przed sądem.

Kopały go i szarpały

Jak informuje The Mirror, do nietypowej sytuacji doszło na pokładzie Swiss Air. A poszło o wózek…dziecięcy. Kobiety podróżowały z 3-letnim dzieckiem. Najpierw jedna z nich pokłóciła się z załogą, ponieważ kazano jej schować wózek dziecięcy do luku bagażowego. Ta nie chciała tego zrobić tłumacząc, że jest zbyt drogi. 53-latka uspokoiła córkę i ostatecznie obie wsiadły do samolotu, który leciał z Zurychu do Londynu. Jednak do walki dopiero doszło, gdy maszyna wylądowała w Wielkiej Brytanii.

23-latka chcąc złożyć skargę na pracowników, poprosiła o dane osób, z którymi kłóciła się przed startem. Wtedy do dyskusji włączył się pilot tłumacząc, że może użyć jego nazwiska. Kobieta wyraźnie zdenerwowała się jego zachowaniem i krzyknęła, żeby się nie wtrącał. W tym samym momencie wepchnęła mężczyznę z powrotem do kokpitu. Pomogła jej mama. Jedna z kobiet ugryzła pilota w ramię, a druga w palec. 23-letnia przewróciła go na podłogę, a 53-lata kopała mężczyznę. Nikt nie zdołał rozdzielić pasażerek od kapitana dopóki nie zjawiła się policja. Kobiety zostały aresztowane.

I choć do zdarzenia doszło w ubiegłym roku. Teraz sprawa wyszła na jaw i właśnie rozpoczął się proces. Friedrich Preiler, drugi pilot zeznawał w sądzie:

To było jak pole bitwy, na podłodze były buty i niektóre guziki. Widziałem trochę włosów i dwa telefony. Widziałem krew na szyi kapitana. Miał liczne zadrapania. Jego koszula i dłonie były całe we krwi.

źródło: tanie-loty.com.pl

Admin Zetolot.pl

Założyciel portalu Zetolot.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *