Takich rzeczy lepiej nie rób! Amerykanin zostanie deportowany za naruszenie zasad związanych z pandemią w podróży

Syn amerykańskiej miliarderki, magnatki medialnej Shari Redstone, zostanie deportowany z Izraela za naruszenie zasad związanych z pandemią koronawirusa i spotkanie ze swoją partnerką.

Naruszył zasady izolacji

Izraelski urząd ds. ludności i imigracji poinformował, że udzielił Brandonowi Korffowi wyjątkowego zezwolenia na wjazd do kraju w piątek, aby mógł on odwiedzić brata, który służy w izraelskim wojsku.

Korff jednak naruszał zasady dotyczące izolacji od momentu, gdy wjechał do kraju i spotkał się ze swoją izraelską partnerką, a także przebywał z nią w tym samym mieszkaniu.

Syn prezeski ViacomCBS, otrzymał nakaz natychmiastowego opuszczenia kraju. W oświadczeniu nie podano nazwiska partnerki Korffa, ale – jak poinformowała agencja AP – spotyka się on z izraelską modelką Jael Szelbią. 18-latka, która odbywa obowiązkową służbę wojskową, pojawiła się w kampaniach dla izraelskiej firmy odzieżowej Renuar i należącej do Kim Kardashian KKW Beauty.

W marcu Izrael zakazał wstępu obcokrajowcom, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się nowego koronawirusa. Wszystkie osoby przybywające do kraju muszą odbyć dwutygodniową kwarantannę.

źródło PAP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *