Tajlandia: przedpłata za 10-dniową wycieczkę z bogatym programem zwiedzania, przelotem i więcej – od 890 zł !

Wycieczka dostępna w linku poniżej :

 Wycieczka Bangkok – Klejnot Azji

Stolica Tajlandii, którą zamieszkuje ok. 10 milionów ludzi, poszczycić się może wspaniałymi zabytkami (m.in. jedną z największych i najstarszych świątyń Wat Pho, Wielkim Pałacem Królewskim zbudowanym w XVIII w.), a także zapierającymi dech w piersiach budowlami, np. 78-piętrowym Baiyoke Sky. Wszystko to i wiele więcej czeka na uczestników wycieczki organizowanej przez biuro Yobboo.

Program wycieczki

Dzień 1.

Wylot z Polski i przelot do Tajlandii.

Dzień 2.:

Lądowanie w Bangkoku. Prosto ze stołecznego lotniska transport do hotelu. Wieczorem opcjonalnie ekskluzywna kolacja na statku spacerowym po rzece Chao Phraya (ok. 50 USD/os.). Po rejsie powrót do hotelu, chętni natomiast mogą zostać w centrum na spacer po ulicy Pat Pong, gdzie koncentruje się życie nocne Bangkoku.

Dzień 3.:

Po śniadaniu zwiedzanie najważniejszych zabytków stolicy Tajlandii znanymi jako Klejnoty Bangkoku: m.in. obiekty sakralne, takie jak słynąca z olbrzymiego posągu złotego Buddy świątynia Wat Traimit, olbrzymi kompleks świątynny Wat Phra Kheo z niezwykłą statuą Szmaragdowego Buddy, Wielki Pałac, Wat Po – najstarsza buddyjska świątynia królewska w Bangkoku. Po zwiedzeniu świątyń rejs łodzią długorufową po rzece Chao Phraya oraz po sieci kanałów prawobrzeżnej części miasta. Z perspektywy pokładu miasto i życie jego mieszkańców prezentuje się bardzo egzotycznie. Wizyta w największej fabryce wyrobów jubilerskich w Bangkoku. Oglądanie krótkiego filmu po polsku o tajskim przemyśle jubilerskim, zapoznanie się z procesem tworzenia gotowych wyrobów i relaks przy kawie w przytulnej kawiarni. Następnie powrót do hotelu lub przejazd do jednego z kompleksów handlowych Bangkoku. Kolacja w restauracji na 78 piętrze w najwyższym budynku Bangkoku (cena ok. 40 USD/os.), skąd roztacza się niesamowita panorama na całą metropolię.

Dzień 4.:

Czas wolny w Bangkoku na wypoczynek i zakupy. Opcjonalnie możliwość wykupienia 2-dniowej wycieczki nad rzekę Kwai (150 USD/os.).

Wycieczka Rzeka Kwai:

Celem wyprawy będzie dolina rzeki Kwai w prowincji Kanchanaburi. Po dniu spędzonym w atmosferze wielkiego miasta, pobyt wśród niezwykłej i wciąż dzikiej przyrody z pewnością będzie wspaniałym doświadczeniem. Po drodze uczestnicy zatrzymają się na plantacji palm kokosowych, a także na targu wodnym Damnoen Saduak, gdzie będzie możliwość samodzielnie potargować się z pokładu łódki. Po pływającym targu uczestnicy odwiedzą Królewskie Centrum Rękodzieła Tajskiego, w którym tajscy artyści wytwarzają niezwykłe przedmioty z drewna tekowego. W okolicach rzeki Kwai będzie można przejść się po słynnym moście. Po obiedzie (dodatkowo płatny ok. 10 USD/os.) w położonej na wodzie restauracji zwiedzanie wioski słoni, gdzie za dodatkową opłatą (ok. 25 USD/os.) będzie można skorzystać z przejażdżki na grzbiecie tych majestatycznych zwierząt. Następnie wizyta w resorcie River Kwai Jungle Rafts. Spacer do wioski Monów, a dla chętnych spływ. Kolacja w resorcie przy lampach naftowych, a po kolacji możliwość obejrzenia niesamowitego występu tańca i śpiewu Monów (bilet kosztuje ok. 5 USD/os.)

Dzień 5.:

Część grupy przebywająca w Bangkoku po śniadaniu – transfer do Pattaya. Część grupy przebywająca na rzece Kwai – podczas śniadania przy odrobinie szczęścia obejrzeć będzie można kąpiel słoni. Przepłynięcie łodzią na przystań i dalej do Parku Narodowego Erewan, gdzie będzie można podziwiać jedne z najpiękniejszych wodospadów Tajlandii. W parku czas wolny (2-2,5 godziny), który można spędzić na relaksujących kąpielach, a wytrwali mogą pójść na trekking i wspiąć się na najwyższy siódmy poziom wodospadów. Po lunchu w lokalnej restauracji (ok. 10 USD/os.) przejazd do Pattaya na wypoczynek.

Dzień 6.-8.:

Dni wolne – możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych. Najpopularniejsze wycieczki to:

 • Colloseum lub Alcazar Show VIP – rewia transwestytów – 30 USD/os.
 • Tajski masaż (2h) – 20 USD/os.
 • Ogrody tropikalne Nong Nooch – 30 USD/os.
 • Farma krokodyli i park skamieniałych drzew – 27 USD/os.
 • Farma Tygrysów (z obiadem) – 33 USD/os.
 • Pattaya dla dorosłych – 25 USD/os.
 • Wyspa Koralowa Koh Larn (motorówką) z obiadem – 30 USD/os.
 • Wyspa Koh Samet (samochodem i dużą łodzią) z obiadem – 40 USD/os.
 • Jazda na słoniach – 40 USD/os.
 • Kombinowany trekking na słoniach, z kolacją – 70 USD/os.

Dzień 9.:

Transfer z Pattaya na lotnisko w Bangkoku o wyznaczonej godzinie (transfer odbywa się tylko z lokalnym kierowcą).

Dzień 10.:

Przylot do Warszawy.

Opcje

Przedpłata za 10-dniową wycieczkę Bangkok – Klejnot Azji dla 1 osoby z przelotem

 • przedpłata 890 zł za wycieczkę w terminie 02.04-11.04.2017 (ostateczna cena 3560 zł)
 • przedpłata 890 zł za wycieczkę w terminie 19.05-28.05.2017 (ostateczna cena 3560 zł)
 • przedpłata 890 zł za wycieczkę w terminie 16.06-25.06.2017 (ostateczna cena 3560 zł)
 • przedpłata 890 zł za wycieczkę w terminie 22.09-01.10.2017 (ostateczna cena 3560 zł)
 • przedpłata 890 zł za wycieczkę w terminie 20.10-29.10.2017 (ostateczna cena 3560 zł)

 

Wszystkie szczegóły oraz regulamin promocji dostępny jest tutaj !

 

Inne ciekawe oferty znajdziecie tutaj !

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *