Szukasz pracy na wakacje? Za tę dostaniesz darmowe bilety na dowolnej trasie

Już trzeci rok z rzędu LOT poszukuje tzw. „wakacyjnych asystentów”, czyli osób które wesprą stałych pracowników przewoźnika w szczycie sezonu. W zamian za obsługę i pomoc pasażerom otrzymacie bilet w dwie strony na dowolnej trasie w siatce przewoźnika, ale także możliwość stałego zatrudnienia.

Polskie linie lotnicze poszukują chętnych do objęcia stanowiska wakacyjnych asystentów na Lotnisku Chopina. Jak zaznacza sama firma, jest to „odLOTowa praca na wakacje”, która potrwa 3 miesiące. Możemy ją podjąć w okresie od czerwca do października 2020 roku.

Do zadań takich krótkoterminowych pracowników należy przede wszystkim wsparcie pracowników obsługi naziemnej LOT. Będziecie więc pomagać pasażerom przy odprawie, udzielać informacji zagubionym podróżnym, ułatwiać im transfer i obsługiwać samoloty – oczywiście w zakresie obowiązków personelu naziemnego. Dzięki temu w szczycie sezonu, jakim są wakacyjne miesiące, pasażerowie będą mieli ułatwioną podróż, a pełnoetatowi pracownicy zyskają nieocenione wsparcie.

Na koniec udanej współpracy wszyscy wakacyjni asystenci otrzymają bilety na zasadach standby w dwie strony na jednej ze 120 tras, które LOT posiada w swojej siatce. Możecie więc za darmo wybrać się m.in. do USA, Indii czy Japonii. Jedyny haczyk polega na tym, że musicie je wykorzystać w okresie od października do listopada 2020 roku lub od stycznia do marca 2021 roku.

Oczywiście nie jest to super atrakcyjna oferta dla tych, którzy szukają solidnych zarobków od samego początku i mają już bogatą ścieżkę kariery, ale potraktowana jako staż lub możliwość zdobycia doświadczenia w czasie wakacji – daje fajne możliwości. Tym bardziej, że najlepsze osoby – co pokazały poprzednie edycje programu – mogą liczyć na stałe zatrudnienie.

Kandydaci muszą znać język angielski na poziomie B2, być dyspozycyjni i mieć zdolność łatwego nawiązywania kontaktów. LOT przyznaje, że dodatkowym atutem jest zainteresowanie branżą lotniczą.

Rekrutacja już ruszyła. Wszystkie szczegóły i formularz do aplikowania znajdziecie na stronie internetowej LOT-u.

źródło: fly4free.pl

Admin Zetolot.pl

Założyciel portalu Zetolot.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *