Szokujące nagranie z pokładu! Doszło do rękoczynów. Nie zgadniesz o co poszło…

Na pokładzie samolotu Brussels Airlines doszło do dość nietypowego incydentu. Film udostępniony w sieci pokazuje agresywnego pasażera, który kłóci się z całą załogą. Doszło nawet do rękoczynów. O co poszło?

Poszło o podłokietniki teściowej

Powód kłótni wydaje się absurdalny. Chodzi o podłokietnik, ale o dziwo nie dla samego pasażera, a dla jego teściowej. Jak opisuje Simple Flying, mężczyzna krzyczy i atakuje stewarda, który próbuje go uspokoić i nakłonić do zajęcia miejsca. Jest wyraźnie pobudzony faktem, że biedna teściowa, której przypadło miejsce po środku, między dwoma obcymi mężczyznami nie może usiąść wygodnie. Jej sąsiedzi zagarnęli sobie całą przestrzeń na łokcie.

Kłótnia trwa, ale zaostrza się jeszcze bardziej, gdy do akcji wkracza szefowa personelu pokładowego. Kobieta grozi, że wezwie policję. Nagle rozgniewany pasażer pluje jej w twarz, a ta go policzkuje. Niestety on decyduje się oddać tym samym, z tym że jego mocniejsze uderzenie powala stewardesę i powoduje, że reszta załogi, a nawet pasażerowie w jednej chwili rzucają się na kłopotliwego pasażera. Sprawa została przekazana policji.

aktualizacja: Film został już usunięty z mediów społecznościowych

źródło: tanie-loty.com.pl

Admin Zetolot.pl

Założyciel portalu Zetolot.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *