Sudety: 3-8 dni dla 2 osób z pełnym wyżywieniem, basenem, sauną, jacuzzi – od 349 zł !

Specjalna oferta dla Was dostępna jest tutaj !

Ziemowit Spa & Wellness

W sercu Gór Opawskich, w Dolinie Złotego Potoku, leży Jarnołtówek. To wymarzone miejsce do odkrywania uroków Opolszczyzny oraz górskich wędrówek. Będąc tutaj, warto zatrzymać się w Ośrodku Ziemowit Spa & Wellness, który oferuje smaczną kuchnię i relaks w strefie spa.

Na gości czekają przytulne pokoje, które wyposażone są w klasyczne meble z telewizorem. Komunikację pomiędzy wszystkimi piętrami ułatwia winda, a dodatkowym udogodnieniem dla osób niepełnosprawnych jest specjalna platforma.

Posiłki są serwowane w przestronnej jadalni, w której jednocześnie może przebywać 250 osób. Pożywne śniadania, obiady i kolację zapewniają energię na cały dzień. Można wówczas udać się na wycieczkę pieszą lub rowerową albo wypróbować kijki do nordic walkingu. Ponadto personel hotelowy organizuje ogniska, zabawy plenerowe z muzyką oraz wyjazdy autokarowe do Pragi.

Ukoronowaniem pobytu w ośrodku będzie relaks w strefie spa. Łaźnia parowa, sauna sucha i masaże gwarantują odprężenie napiętych mięśni, a zabiegi z użyciem borowiny czy owocowych aromatów regenerują skórę i koją zmysły.

Z kolei w trosce o kondycję warto odwiedzić basen kryty i salę fitness albo skorzystać z tenisa stołowego lub wypożyczalni rowerów. Odnowę biologiczną zapewnią zaś zabiegi z zakresu hydroterapii, światłolecznictwa lub elektrolecznictwa.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Biskupia Kopa – najwyższy szczyt w polskiej części Gór Opawskich. Na szczycie stoi wieża, która stanowi doskonały punkt widokowy.
  • „Balon na uwięzi” – umożliwia w bezpieczny sposób wzniesienie się na wysokość 80 m (wys. dwóch wieżowców) w specjalnych siedzeniach jednocześnie dwóm osobom (z użyciem balonu helowego o wyporności ok. 300 kg). Lot kontrolowany jest za pomocą komputera pokładowego i trwa ok. 10 minut.
  • Zamkowa Góra (571 m n.p.m.) – trzeci co do wysokości szczyt polskiej części Gór Opawskich. Dzięki swemu położeniu od czasów średniowiecza Zamkowa Góra wyznaczała granice między księstwami i państwami.
  • Interaktywny Park Edukacji i Rozrywki Rosenau Zaginione Miasto – można w nim nie tylko bawić się i wypoczywać, ale także zgłębić tajemnice i prawa natury podczas eksperymentów. W parku są m.in.: ruiny tajemniczego miasta, wyłaniający się z jeziora potwór, sztolnia, w której coś straszy i dzikie zwierzęta.
  • Park linowy Carina – aktywny relaks dla dzieci i dorosłych. Stopień trudności trasy można dopasować do wieku odwiedzających – do wyboru są różne tory składające się z określonej liczby przeszkód. Szczególną atrakcją jest skok na wahadle z wysokości 12 metrów oraz 150-metrowy przejazd nad wodą.

Opcje

  • 349 zł zamiast 602 zł za 2 noce dla 2 osób, pełne wyżywienie, basen i więcej,
  • 479 zł zamiast 862 zł za 3 noce dla 2 osób, pełne wyżywienie, basen i więcej,
  • 799 zł zamiast 1492 zł za 5 nocy dla 2 osób, pełne wyżywienie, basen i więcej + wybrany masaż dla każdej osoby,
  • 999 zł zamiast 1902 zł za 7 nocy dla 2 osób, pełne wyżywienie, basen i więcej,
  • 1249 zł zamiast 2392 zł za 7 nocy dla 2 osób, pełne wyżywienie, basen i więcej + wybrany masaż i 2 zabiegi (ceremonia borowinowa, Owocowy Raj) dla każdej osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *