Stewardesy w bikini na pokładzie samolotu. VietJet Air lubi zaskakiwać

Wietnamska linia lotnicza VietJet Air, popularnie zwana też „Bikini Airlines”, uruchamia nowe połączenia. Przewoźnik najbardziej znany jest z tego, że żeńska część załogi obsługuje pasażerów tylko w stroju bikini.

Teraz loty do Indii można wykupić w promocyjnej cenie za równowartość 50 groszy. Oferta obowiązuje przez trzy dni do 22 sierpnia i przez ten czas można kupić bilety na trasie z Ho Chi Minh lub z Hanoi do Nowego Delhi w Indiach w okresie od grudnia do marca 2020 r. Cena biletu (bez VAT-u, opłaty lotniskowej i innych dodatków) wynosi zaledwie 9 rupii indyjskich, czyli właśnie ok. 50 groszy.

W ten sposób przewoźnik zachęca do skorzystania z nowego połączenia. Jednak aby skorzystać z oferty, trzeba spieszyć się nie tylko z czasem, ale też z innymi chętnymi. W promocji dostępnych jest bowiem jedynie 8 tys. biletów. VietJet Air dzięki tym trasom połączy Indie nie tylko z Wietnamem, ale też z Indonezją, Singapurem, Malezją, Tajlandią, Koreą Południową, Japonią i Chinami.

Znakiem rozpoznawczym VietJet Air są stewardesy, które na niektórych lotach obsługują pasażerów ubrane jedynie w strój bikini. Co ciekawe przewoźnik wydaje również kalendarze, na których możemy znaleźć zdjęcia ze skąpo ubranymi pracownicami tej linii lotniczej.

źródło: wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *