Stewardesy sprzedawały swoje znoszone rajstopy i niewyprane mundury przez serwis eBay! Będziesz zaskoczony!

Komu by przyszła do głowy taka akcja? Stewardesy sprzedawały zużyte rajstopy i niewyprane mundury w serwisie eBay. Komu?

Wygląda na to, że fetyszystom. A po co? Żeby sobie dorobić.

Używane rajstopy na ebayu

Na ten temat trafił portal The Sun. Stewardesa jednej z najlepszych linii lotniczych sprzedała parę używanych rajstop za 500 funtów. W ogłoszeniu określiła je jako porządnie znoszone.

Sprzedawane były również buty z opisem typu: buty wypełnione zapachem moich naturalnych perfum. W innym ogłoszeniu z kolei lista par używanych rajstop podpisana była: noszone na wielu długodystansowych rejsach podczas bardzo długich, gorących zmian.

Ale nie tylko kobiety wybrały ten sposób dodatkowego zarobku. Steward tych norweskich linii lotniczych opowiedział też, że jeden z jego kolegów otrzymał 300 funtów za zdjęcie, na którym miał mieć na sobie sprzedawany strój. Mężczyzna, który pracował w norweskich liniach lotniczych od 2015 r. zdradził, że jego koledzy często biorą udział w tego typu akcjach. Jakoś próbują sobie dorobić. Powiedział:

Ludzie myślą, że mamy takie najlepsze życie na całym świecie. Nie sądzę, żeby zdawali sobie sprawę, że jesteśmy zmuszeni sprzedawać nasze używane rzeczy, aby wiązać koniec z końcem.

Steward chociaż bardzo nie chciałby wchodzić, jak to określał, na ten perwersyjny rynek, to jednak myśli o kopiowaniu działań swoich kolegów, bo bardzo trudno jest żyć według płacy minimalnej.

Rzecznik norweskich linii lotniczych ustosunkował się do tematu:

Norweskie wynagrodzenie personelu pokładowego jest zgodne ze stawką rynkową, a w wielu przypadkach powyżej stawki naszych konkurentów. Nigdy nie komentujemy osobistej sytuacji naszych kolegów.

źródło-tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *