Śpiewający personel pokładowy. Pasażerowie ich pokochali

Śpiewający, tańczący czy grający personel pokładowy to zawsze miłe zaskoczenie dla pasażerów. Okazuje się, że pracownicy Air New Zealand są wyjątkowo utalentowani. Linie lotnicze opublikowały ostatnio filmy pokazujące, jak steward i stewardesa śpiewają na pokładzie.

Singing our way into the weekend… ?? #AirNZExperience

Opublikowany przez Air New Zealand Czwartek, 23 stycznia 2020

Na jednym z filmów widać, jak stewardesa przedstawia się pasażerom poprzez piosenkę „Cecilia”. „Jeśli znacie słowa, to śpiewajcie ze mną” – zachęca ich do dołączenia.

Linia lotnicza udostępniła wideo na swoich kontach w mediach społecznościowych. Widać, że spontaniczny występ bardzo podobał się pasażerom. Klaskali i śpiewali, a niektórzy wachlowali stewardesę.

Another rising star ?? #AirNZsGotTalent #SoundOn

Opublikowany przez Air New Zealand Poniedziałek, 27 stycznia 2020

Film otrzymał setki udostępnień i komentarzy. Wiele z nich pochodziło od pasażerów, którzy natknęli się na Cecilię w podróży. „W zeszły weekend lecieliśmy z Cecilią z Nelson. Świetny wokal! Stworzyłaś niesamowity klimat w naszym samolocie i sprawiłaś, że podróż do domu była szczęśliwa” – napisał jeden pasażer.

Linie lotnicze poinformowały, że stewardesa była bardzo zaskoczona pozytywnymi reakcjami online i planuje kontynuować swoje podniebne występy. „Rozmawiałem z Cecilią, która powiedziała mi, że będzie śpiewać!” – powiedział „Lonely Planet” przedstawiciel Air New Zealand.

Pracownicy nowozelandzkiej firmy są chyba wyjątkowo utalentowani lub bardzo odważni, bo w tym samym tygodniu linie opublikowały kolejny film – tym razem śpiewał steward.

„Kolejna wschodząca gwiazda” – napisali pod postem. Mężczyzna zaśpiewał „Amazing Grace” po angielsku i japońsku. Pasażerowie klaskali, a nawet gwizdali z zachwytu. „Śpiewa jak anioł” – komentowali internauci.

źródło: wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *