Samolot właśnie miał ruszać, kiedy kobieta otworzyła drzwi! Chciała zaczerpnąć świeżego powietrza

Wszyscy już siedzieli na swoich miejscach. Załoga przeprowadzała rutynową instrukcję bezpieczeństwa. Samolot linii Xiamen Airlines, lecący z międzynarodowego portu Wuhan Tianhe do miasta Lanzhou właśnie miał ruszać. Jednak przez jedną z pasażerek jego start został opóźniony.

Chciała zaczerpnąć świeżego powietrza

Personel pokładowy poinformował kobietę o zasadach siedzenia przy wyjściu awaryjnym i przypomniał jej, aby niczego nie dotykała. Pasażerka jednak poczuła, że w kabinie jest zbyt duszno i zapragnęła poczuć powiew świeżego powietrza. Dotknęła przycisku, aby otworzyć wyjście, gdy stewardesa odwróciła się, by pomóc innym.

Jak informuje Fox News, to wydarzenie opóźniło start samolotu o godzinę. Pasażerowie byli zdezorientowani, a załoga musiała ponownie bezpiecznie zamknąć drzwi i przeprowadzić procedurę instrukcji bezpieczeństwa. W tym czasie wezwano także policję. Kobieta została zatrzymana w celu wyjaśnień. Prawdopodobnie zostanie również obciążona grzywną. Otwarcie wyjścia awaryjnego w samolocie jest klasyfikowane jako zakłócenie porządku publicznego.

Nagranie wideo z niewiarygodnego widoku obiega viralowo media społecznościowe w Chinach.

źródło: tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *