Rzym: 2-8 dni dla 2 osób ze śniadaniami w eleganckim hotelu Best Western Roma Tor Vergata 4* !!!

Specjalna oferta dla Was znajduje się —>>> TUTAJ !!!

Best Western Roma Tor Vergata 4*

Best Western Hotel Roma Tor Vergata 4* znajduje się w dzielnicy Tor Vergata, około 5 minut jazdy samochodem od Rzymu, tuż przy autostradzie A1.

Wnętrza obiektu wyróżniają starannie dobrane, eleganckie meble oraz dbałość o szczegóły. W 211 wygodnych, dźwiękoszczelnych pokojach goście zastaną telewizory (telewizja satelitarna), sejfy, minibary oraz suszarki do włosów. Do ich dyspozycji będzie też bezprzewodowy Internet.

Miejscowa restauracja rozpieszcza podniebienia, serwując tradycyjne dania kuchni włoskiej i lokalnej, w tym typowe rzymskie specjały. Rano podawane są obfite śniadania.

W hotelu ulokowano 5 nowoczesnych i funkcjonalnych sal konferencyjnych, gotowych do organizacji spotkań biznesowych lub prywatnych.

Rzym

Jeden dzień nie wystarczy, aby odkryć wszystkie zakątki Rzymu, ale już w ciągu kilku dni można uchwycić ducha miasta, odwiedzając Forum Romanum, Koloseum i Ołtarz Ojczyzny. Nie można zapomnieć też o Piazza Navona, czyli jednym z symboli miasta, gdzie przy kawie (w jednym z wielu barów) można podziwiać rzeźbę i architekturę barokową. Wieczór warto spędzić w tętniącej życiem dzielnicy Trastevere.

Opcje

  • 49 zł zamiast 89 zł za 1 noc dla 2 osób ze śniadaniami,
  • 89 zł zamiast 178 zł za 2 noce dla 2 osób ze śniadaniami,
  • 99 zł zamiast 99 zł za 1 noc dla 2 osób z 3-daniową kolacją (oferta walentynkowa),
  • 129 zł zamiast 237 zł za 3 noce dla 2 osób ze śniadaniami,
  • 209 zł zamiast 445 zł za 5 nocy dla 2 osób ze śniadaniami,
  • 279 zł zamiast 623 zł za 7 nocy dla 2 osób ze śniadaniami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *