Ruszyła wielka, zimowa wyprzedaż w Air France! Korzystaj z niskich cen

Dziś wystartowała wielka wyprzedaż biletów w Air France KLM. Do 21 stycznia b.r. można upolować tańsze loty z Warszawy, Krakowa, Gdańska i Wrocławia do ponad 150 miast na całym świecie.

Korzystaj z wyprzedaży

Linie tradycyjnie rozpoczynają Nowy Rok swoją słynną promocją cenową. Ofert należy szukać w Air France pod hasłem Oh LaLa, a w KLM są to Zimowe hity. Oferta dotyczy podróży aż do 30 września 2020.

Pula biletów jest bardzo duża, ale oczywiście im wcześniej rozpoczniemy polowanie, tym większa szansa, że znajdziemy najniższą cenę w preferowanym terminie. Noworoczna akcja wyprzedażowa to jedna z dwóch największych w roku promocji organizowanych przez Air France – KLM. Co więcej, w aktualnej wyprzedaży są już dostępne liczne oferty lotów w siatce Air France dla mieszkańców Małopolski, w oparciu o nowe połączenie Kraków – Paryż, planowane od marca tego roku.

W ofercie znajdzie się coś zarówno dla plażowiczów, eksploratorów, dla bywalców jak i aktywnych globtroterów. Startująca dziś akcja promocyjna wyróżnią się skalą i wysokością zniżek. Mamy do wyboru ponad 150 destynacji w Azji, obu Amerykach, Afryce, na Bliskim Wschodzie, Wyspach Karaibskich i na Oceanie Indyjskim, a także korzystne cenowo przeloty do Paryża i Amsterdamu – portów bazowych obu linii. Korzystając z okazyjnych cen można zaplanować dalekie wyprawy na przysłowiowy koniec świata (np. Alaska – od 2745 PLN, Hawaje – od 2732 PLN, czy Madagaskar – od 2871 PLN), jak i weekend w zawsze atrakcyjnym Paryżu (od 425 PLN), czy Amsterdamie (od 463 PLN). W ofercie nie mogło zabraknąć popularnych tras do takich miast jak Nowy Jork (od 1579 PLN), Chicago (od 1691 PLN), Dominikana (od 2588 PLN), Szanghaj (od 1860 PLN), czy Hawana (od 2118 PLN) lub Bali (Denpasar od 2284 PLN). Są też propozycje dla obieżyświatów, którzy prawie wszędzie już byli i szukają miejsc z dala od masowej turystyki.

Podane przykładowe ceny promocyjne dotyczą najtańszych lotów w obie strony z wylotem z Polski i zawierają wszystkie opłaty i podatki oprócz opłat transakcyjnych. Najniższe oferty dotyczą w większości przypadków przelotu z bagażem podręcznym (bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą).

źródło: tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *