Rewolucja. Na pokładzie PLL LOT nie dostaniesz już Prince Polo! Co w zamian?

Zaczynają się zakazy dotyczące jedzenia na pokładach? Ostatnio pisaliśmy, że EasyJet zakazuje wnoszenia na pokład orzeszków ziemnych. Przewoźnika chce chronić pasażerów z alergią na orzeszki ziemne. Okazuje się, że jest ich coraz więcej i coraz głośniej domagali się oni usunięcia przekąski z menu. Teraz znikają wafelki Prince Polo z samolotów PLL LOT.Jednak nie ma to żadnego związku z alergiami. Bowiem na ich miejsce wskoczą inne smakołyki.

Grześki zamiast Prince Polo

Jak informuje Business Insider, do tej pory wafelki podawano jako słodką przekąskę dla podróżujących, a od 1 maja ich miejsce zajmą produkowane przez Goplanę Grześki. Zamiast Prince Polo znajdą je również pasażerowie w salonach biznesowych LOT-u na lotnisku Chopina.

Grześki zadebiutują w samolotach polskiego przewoźnika na trasach średnio- i dalekodystansowych. Oczywiście do wyczerpania zapasów Prince Polo będzie serwowane pasażerom lotów krajowych.

Jakub Panek z biura prasowego PLL LOT poinformował:

Produkt Goplany jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych wafelków w Polsce. Jego receptura nawiązuje do polskich tradycji cukierniczych. Jesteśmy przekonani, że nową propozycję docenią wszyscy nasi pasażerowie, w tym rosnąca liczba gości z zagranicy.

Biuro prasowe PLL LOT ma nadzieję, że krajowy produkt, który nawiązuje do polskich tradycji cukierniczych, zostanie doceniony zarówno przez polskich jak i zagranicznych pasażerów.

źródło – tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *