Rasistowski atak na pokładzie! Kobieta zaczęła bić i kopać pasażerów, bo byli obcokrajowcami! (przerażający film)

Dopiero wczoraj pisaliśmy o incydencie z pijanym pasażerem, który zaatakował pilotów i połamał nogę stewardowi i to wszystko przez papierosa, a już dziś pijana pasażerka zaatakowała na tle rasistowskich swoich współpasażerów! Kopała ich i biła.

Pijana Ukrainka na pokładzie

Jak informuje Metro, samolot Ukraine International Airlines leciał z Barcelony do Kijowa. Kobieta wypiła na pokładzie całą butelkę whisky, którą kupiła jeszcze na lotnisku i zaczęła rozbój. Zaczęła bić i kopać pasażerów, którzy siedzieli obok niej krzycząc, że nie chce siedzieć obok obcokrajowców. Wyzywała i zachowywała się skandalicznie. Zaatakowała też członków załogi samolotu. W pewnym momencie agresywna Ukrainka stanęła nawet na swoim siedzeniu kopiąc jeszcze bardziej Chińczyka i innych. Nie można było jej uspokoić! Mężczyzna musiał ostatecznie zmienić miejsce…

Po wylądowaniu w Kijowie, kobietę przekazano w ręce policji. Jeszcze nie wiadomo jaka kara ją czeka.

źródło – tanie-loty.com.pl

Jedna myśl na temat “Rasistowski atak na pokładzie! Kobieta zaczęła bić i kopać pasażerów, bo byli obcokrajowcami! (przerażający film)

  • 21 maja 2019 o 19:20
    Permalink

    jedyna rada -zakazać całkowicie przewożenia i spożywania alkoholu na pokładzie . dodatkowo, przed wejściem do samolotu każdego zbadać alkomatem i nie wpuszczać na pokład jeśli wynik dodatni.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *