Przechytrzył tanie linie lotnicze. Tego numeru długo mu nie zapomną !

Lee Cimino postanowił obalić frustrującą politykę tanich linii lotniczych, dotyczącą bagażu. Postawił na intrygujące wyjście z sytuacji i wkurzył przewoźnika! Co takiego zrobił?

Od 1 listopada 2018 roku w tanich liniach lotniczych Wizz Air i Ryanair obowiązuje nowa polityka dot. bagażu podręcznego. Do tej pory każdy pasażer mógł zabrać na pokład mały bagaż podręczny i większą torbę bądź walizkę.Teraz jednak możemy podróżować tylko z tym mniejszym bagażem. Za drugi musimy dopłacić i to wcale niemało.

Ta polityka mocno poirytowała Lee Cimino, podróżnika i wielbiciela linii Ryanair. Postanowił oszukać przewoźnika i wymyślił przebiegły plan. Zamiast pakować ubrania do walizki czy torby, wszystkie rzeczy założył na siebie i upchnął w kieszeniach.
Zgodnie z regulaminem linii Ryanair, możemy przewozić na sobie tyle odzieży, na ile mamy ochotę. Także włożenie na siebie 5 koszul, 3 par spodni i 2 kurtek jest jak najbardziej przepisowe.

Lee przyznał w rozmowie z „Daily Mail”: – Czułem się jak idiota, ale skoro nikt nie zwrócił mi uwagi, to chyba w porządku. Po co mam płacić krocie za bagaż, skoro lecę tylko na dzień lub dwa? – wyjaśnił.

W tym przypadku możemy tylko pogratulować mu kreatywności i wykorzystać jego pomysł w nieco mniej ekstremalnej wersji.

źródło wp.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *