Prywatne wyspy, luksusowe samochody, odrzutowce i jachty! Praca marzeń to mało powiedziane

Możesz zarobić 370 000 zł w rok, latając na prywatne wyspy i testując luksusowe samochody, odrzutowce i jachty. Brzmi nierealnie? A jednak!

Nie od dziś wiadomo, że bogaci żyją w nieco innym świecie niż przeciętni mieszkańcy naszej planety. Na swoje usługi mają nawet platformę Hush Hush, specjalizującą się w udostępnianiu wszelkiego rodzaju dóbr luksusowych. I właśnie ta platforma poszukuje kogoś na stanowiska testera produktów.

Wystarczy odrobina szczęścia i polotu, a to Ty możesz objąć to stanowisko. Pensja roczna wynosi 75 000 funtów, czyli ok. 370 000 zł. Do Twoich obowiązków będzie należało testowanie tego, co oferuje serwis Hush Hush. Co trzeba będzie sprawdzić w ramach obowiązków służbowych? Na przykład wart 80 milionów dolarów pałacyk we Francji, ekskluzywny jacht (za 61 milionów), odrzutowiec (jedyne 23 miliony) oraz inkrustowany diamentami zegarek (kolejne 71 milionów dolarów).

Tester będzie testował wszystko, co luksusowe. Nawet prywatne rajskie wyspy, meble czy ubrania, a na dodatkach kończąc. Poszukiwana jest osoba znająca się na podróżach, sztuce i modzie. Musi być wyczulona na szczegóły, szybko się uczyć i oczywiście mieć możliwość częstego podróżowania po całym świecie.

Aplikować do tej pracy można do końca lutego tego roku. Trzeba mieć skończone 18 lat, perfekcyjnie znać angielski, umieć dobrze pisać, zachowywać się profesjonalnie i być z natury otwartym i przyjacielskim. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Hush Hush. Wystarczy wpisać swoje dane i maila oraz w kilku zdaniach opisać siebie i swoje zdolności. 

źródło tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *