Praca, w której możesz robić co chcesz. Zawsze.

Nie jest to typowa oferta pracy dla podróżnika. Za to wiąże się ze stałym zatrudnieniem i robieniem tego, na co ma się ochotę. Dopóki będziesz na to miał ochotę. Trzeba tylko trochę poczekać.

W 2025 roku ruszy rekrutacja. Stanowisko będzie opłacane przez fundację Eternal Employment. A zakres obowiązków? Cóż, trzeba go będzie wymyślić samemu. Za to można liczyć na dobrą pensję (tyle, ile zarabiają przeciętnie pracownicy rządowi w Szwecji) oraz wszelkie benefity. 

Miejscem pracy będzie stacja Korsvägen w Göteborgu, będąca obecnie w budowie.  Do zadań pracownika wymienionych w ogłoszeniu będzie należało podbicie karty, a następnie – hulaj dusza i róbta co chceta.

Eternal Employment jest pomysłem szwedzkiego duetu  artystycznego, w skład którego wchodzą Simon Goldin i Jakob Senneby. W ramach tego projektu wykorzystają oni własną nagrodę od szwedzkiej Public Art Agency oraz pieniądze ze Szwedzkiej Administracji Transportowej. W sumie będzie to około 650 000 dolarów. Tak, dobrze przeczytałeś.

Ze wspomnianych pieniędzy zostanie utworzona fundacja Eternal Employment, który będzie odpowiadała za wybór i opłacanie pracownika. 

Każdy na świecie może złożyć wniosek. Każdy. A gdy pracownik będzie chciał przejść na emeryturę lub zdecyduje się zrezygnować z pracy, zarząd wybierze inną osobę na jego miejsce. Aplikacji nie można jeszcze składać, ale kiedy ruszy rekrutacja,będziemy za Ciebie trzymać kciuki.

źródło – tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *