Praca marzeń dla podróżnika! Można zarobić 500 tys. zł za… rejs dookoła świata

Linie Royal Caribbean szukają zapalonego podróżnika, który będzie podróżował po całym świecie i szukał dla klientów luksusowych statków wycieczkowych ekscytujących atrakcji na brzegu. Stawka? 100 tys. GBP, czyli 489 tys. PLN.

Posada brzmi jak spełnienie marzeń: wybrany kandydat wsiądzie na jeden z luksusowych statków Royal Caribbean (firma pokrywa wszystkie koszty) i wyruszy z nią w rejs dookoła świata. Będzie miał jeden cel: na kolejnych postojach na lądzie szukać najbardziej niezwykłych atrakcji dla klientów firmy i dzielić się swoimi przeżyciami w social mediach.

To właściwie jeden z głównych warunków niezbędnych, by aplikować: trzeba mieć skończone 21 lat, ważny paszport, sporo wolnego czasu i biegle poruszać się po świecie Instagrama.

Wśród miejsc, gdzie szczęśliwiec będzie pracował, znajdują się m.in. lodowce na Alasce, norweskie Fiordy, japońska Osaka czy luksusowa prywatna wyspa należąca do Royal Caribbean na Karaibach.

Aby zgłosić się do pracy, trzeba opublikować swoje ulubione zdjęcie i film z podróży na Instagramie, Insta-Stories oraz IGTV, przy okazji używając tagów #ShoreExplorer i @RoyalCaribbeanUK.

Zwycięzca zostanie wyłoniony do 15 kwietnia. Zwycięzca będzie musiał odbyć kilka rejsów w okresie od maja do końca sierpnia 2019 roku, przy czym jeden rejs może trwać nieprzerwanie od 3 do 4 tygodni.

Zainteresowani?

źródło fly4free.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *