Poznaj Coco – najfajniejszego psa na świecie! Prowadzi ośrodek wypoczynkowy w raju! Polecisz tam?

Żegluje, jeździ na paddleboardingu, przyjmuje gości, uwielbia pływać, prowadzi codzienne spotkanie personelu, zjada marchewki i ma pięć par okularów przeciwsłonecznych. Poznaj Coco. Jest nieoficjalnym menedżerem pięciogwiazdkowego kurortu na Fidżi! A najlepsze, że jest psem! Tak, dobrze przeczytałeś – ten złoty labrador to niezwykły pracownik.

Labrador – menedżerem na Fidżi

Gdzie trzeba trafić, żeby poznać tego niesamowitego szefa? Likuliku Lagoon Resort – oto odpowiedź. To prawdziwa oaza spokoju i luksusu ukryta na niewielkiej wyspie Malolo otoczonej przez turkusowe wody Pacyfiku. Cena za noc w Likuliku Resort zaczyna się od blisko 5500 zł od pary. W cenę wliczone są wszystkie posiłki. Natomiast 7-dniowy pakiet w Beachfront Bure zaczyna się od 23 452 zł za osobę i obejmuje bezpłatny transfer helikopterem, hydroplanem lub prywatną taksówką wodną. Położony zaledwie kilka kroków od plaży i krystalicznie czystej laguny hotel Beachfront Bures oferuje zaciszną oazę relaksu i prywatności ze zjawiskowym widokiem na lagunę. To wyjątkowe miejsce tylko dla dorosłych, pośród dziewiczego środowiska. Zaprojektowane jest zgodnie z kulturowymi wartościami Fidżi, tradycyjnymi wzorami i architekturą.

A jak czytamy na The Stuff, gości wita personel śpiewający piosenkę. Na czele załogi stoi Coco, radośnie machając ogonem. Czworonożny szef brygady przeprowadza przyjezdnych przez kolejne etapy meldunku. A później Coco prowadzi wczasowiczów do ich plaży i apartamentu. Oficjalnym kierownikiem ośrodka jest Steve Anstey. Udało mu się stworzyć jedno z najlepszych miejsc do odpoczynku na Fidżi. Jak czytamy na portalu dreamgo.pl, wyróżniony wieloma nagrodami hotel jest jedynym miejscem na wyspach Fidżi, które oferuje bungalowy położone nad powierzchnią krystalicznej laguny. Na uwagę zasługuje położone na zielonych zboczach luksusowe Tatadra Spa, które poza odprężającymi zabiegami oferuje wspaniałe widoki na plaże i niebiańską lagunę.

Coco jednak jest najlepszym gospodarzem. Atrakcji na wyspie nie brakuje. Czworonożny szef sam próbował już wszystkiego, co stanowi dodatkową wartość w resorcie.

Hotel jest zaangażowany w ochronę środowiska naturalnego i żyjących na wyspie unikalnych gatunków, którym zagraża wyginięcie.

źródło – tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *