Potwierdzona relacja naszej Fanki, która dziś przyleciała do kraju z Dubaju!

Z informacji, które uzyskaliśmy od naszej Fanki, która dziś wróciła do kraju z Dubaju r ramach akcji #LOTdoDomu, gdzie ostatnio pracowała w ramach międzynarodowej korporacji, odbywają się dwa badania. Jedno przed wejściem na pokład a drugie tuż po wylądowaniu kiedy na pokład samolotu weszło wojsko.

Jeszcze przed startem pojawił się bardzo miły w obecnej sytuacji akcent, mianowicie załoga samolotu powitała pasażerów w imieniu swoim oraz polskiego rządu.

Na pokładzie samolotu badano temperaturę ciała oraz czy ktoś ma gorączkę oraz zbierano informacje, które nakazano pasażerom wpisać w rozdane wcześniej specjalne formularze. Pytania zawarte w formularzu dotyczyły informacji min. skąd dane osoby lecą, w jakich krajach były i jaką mają temperaturę ciała. Kazano również podać adres pod jakim będą przebywać w kraju.

Następnie funkcjonariusze Straży Granicznej sprawdzali paszporty, jeszcze raz nakazali podać adres pod którym będzie się odbywać kwarantannę oraz numer telefonu.

Według relacji lotnisko im. F. Chopina jest zupełnie puste. Był to jedyny obsługiwany lot.

Na koniec pasażerowie otrzymali pouczenia co to znaczy kwarantanna i czego pod żadnym pozorem nie można robić. Osoby poddane kwarantannie np. nie mogą samodzielnie nawet wyjść wyrzucić śmieci…

Wszystkie procedury po wylądowaniu trwały około dwóch godzin i przez ten czas wszyscy pasażerowie siedzieli w samolocie.

Dziękujemy za info i pozdrawiamy ! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *