Pilot zostawił nietypową wiadomość na niebie! Musiało mu się mocno nudzić

Praca pilota jest fascynująca. Jednak nie podczas lotów próbnych. Wtedy, jak się często okazuje, pilotów ponosi wyobraźnia! A pomysłów nie brakuje. Skąd to wiemy?

Z najlepszego źródła, czyli Flightradar24. Aplikacja pozwala na żywo śledzić ruch lotniczy na całym świecie. Przydaje się także podczas lotu, by wiedzieć, ile jeszcze zostało kilometrów do przebycia. Niektórzy wykorzystują ją jednak w bardziej kreatywny sposób.

Pisaliśmy już o przypadkach pozostawiania na niebie oryginalnych wiadomości. Temu pilotowi ewidentnie już się nudziło 🙂

Taki nudny lot

Psychologowie radzą, żeby mówić o swoich uczuciach. Młody pilot z Australii wziął to sobie do serca i dosłownie napisał na niebie to, co naprawdę czuje podczas trzygodzinnego, lotu testowego. W przestworzach w pobliżu Adelaide w Południowej Australii powstał na niebie napis I’m bored, czyli nudzi mi się.

Pilot oczywiście nie będzie ukarany za swój kreatywny sposób przekazu. Wywołał jednak uśmiech na wielu twarzach.

Pine Pienaar, szef Flight Training Adelaide powiedział z uśmiechem w rozmowie z The Fox News:

Nie brakuje też świątecznych klimatów. Piloci lecąc testowo Airbusem A380 nad Niemcami stworzyli iście świąteczny nastrój! Samolot pilotowany na południe od Hamburga, wykonywał okrężne manewry na wysokości ponad 12 000 metrów, aby stworzyć bombki i zygzaki. Dzięki temu mogliśmy podziwiać charakterystyczny kształt choinki.

Zdarzają się też bardziej odważni. I tak podczas jednego z testowych lotów powstał na niebie penis.

źródło – tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *