Pasażerowie nie spodziewali się takiej stewardesy na pokładzie. Zakochali się od pierwszego wejrzenia

Jeśli dużo podróżujesz to wiesz, że wejście na pokład, zajęcie miejsca i instrukcja stewardes dotycząca bezpieczeństwa podczas lotu zazwyczaj odbywa się bez większych fajerwerków. Tym bardziej miło jeśli choć raz w życiu trafisz na pokład, na którym stanie się coś sympatycznego czy nietypowego. Tak właśnie będą wspominać lot liniami Air New Zealand ci pasażerowie.

Podróż z piosenką w tle

Chyba przyznasz, że zależnie od dnia podróż samolotem może być monotonna, a czasem stresująca. W takich momentach fajnie jakby pojawił się jakiś rozpraszacz tych negatywnych emocji. Pasażerowie na pokładzie Air New Zealand nie spodziewali się, że właśnie na taką przygodę trafią. Gdy poznali tę stewardesę, zakochali się od pierwszej chwili. Dlaczego? Z prostej przyczyny. Oprócz tego, że jest bardzo sympatyczna, postanowiła przedstawić się podróżującym w dość oryginalny sposób, a mianowicie – śpiewająco.

Stewardesa powitała pasażerów i powiedziała, że za pomocą piosenki powie jak ma na imię. I nagle rozbrzmiał szlagier Simon & Garfunkel – Cecilia! Tak. Cecilia stała się ulubioną stewardesą na pokładzie. Reakcja po takim powitaniu mogła być tylko jedna. Oklaski, śmiech, a nawet wspólny śpiew. Nowozelandzki przewoźnik wrzucił do sieci nagranie dokumentujące te radosne chwile na pokładzie. Film cieszy się dużym zainteresowaniem i jest szeroko komentowany zarówno przez osoby, które Cecilii nie znają, jak i tych, którzy mieli przyjemność lecieć już z sympatyczną stewardesą.

Singing our way into the weekend… ?? #AirNZExperience

Opublikowany przez Air New Zealand Czwartek, 23 stycznia 2020

Another rising star ?? #AirNZsGotTalent #SoundOn

Opublikowany przez Air New Zealand Poniedziałek, 27 stycznia 2020

A Ty miałeś kiedyś takie przygody w samolocie?

źródło: tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *