Oferta specjalna Emirates w najdalsze zakątki świata pobudzi Cię do działania!

Jeśli chciałbyś rozpocząć nowy rok przygodą, mamy pomysł! Linie Emirates przygotowały specjalną ofertę na loty z Polski do najpopularniejszych kierunków ze swojej siatki.

Odkrywaj nowe kultury

To doskonała okazja, aby korzystając z promocyjnej ceny połączeń – odkryć nowe kultury, odpocząć na plaży, czy zwiedzić największe miasta spośród popularnych miejsc z globalnej siatki przewoźnika. Aby spełnić podróżnicze marzenia już w 2019 roku, takie jak słoneczne wakacje w Dubaju czy w Sydney, należy dokonać rezerwacji pomiędzy 7 a 20 stycznia br.na podróże odbywające się pomiędzy 17 stycznia a 25 października br. dla klasy ekonomicznej oraz 17 stycznia a 30 listopada br. dla klasy biznes.

Lista przykładowych połączeń objętych promocją w klasie ekonomicznej/biznes:

  • Dubaj – od 1799 zł / od 8999 zł
  • Bangkok – od 2099 zł / od 9699 zł
  • Melbourne – od 4205 zł / od 15967 zł
  • Kapsztad – od 3288 zł / od 11879 zł
  • Sydney – od 4167 zł / od 16361 zł
  • Tokio – od 2365 zł / od 11360 zł

Lot liniami Emirates to także najwyższy komfort podróży oraz wyjątkowa obsługa, co odzwierciedla hasło kampanii Fly betterPodróżni we wszystkich klasach rezerwacyjnych mają do wyboru blisko 4000 kanałów rozrywkowych i filmów, w tym również polskie produkcje. Podczas lotu pasażerowie wszystkich klas mogą cieszyć się potrawami przygotowanymi ze świeżych składników, inspirowanymi kuchnią regionalną oraz szeroką kartą win. Oprócz tego, mogą oni doświadczyć słynnej gościnności wielokulturowego personelu pokładowego, w tym jego członków pochodzących z Polski. Klientom przewoźnika przysługują dodatkowo bardzo wysokie limity bagażu – do 35 kg w klasie ekonomicznej i 40 kg w klasie biznes.

Dubajski Festiwal Zakupów

Co więcej, w trakcie Dubajskiego Festiwalu Zakupów, pasażerowie Emirates powracający z Dubaju w klasie ekonomicznej mogą skorzystać z dodatkowego limitu bagażowego. Dubai Shopping Festival 2019 to pięciotygodniowy festiwal, podczas którego wiele punktów sprzedaży na terenie całego miasta oferuje wyjątkowe zniżki oraz atrakcyjne nagrody. Podróżni, powracający z Dubaju do Warszawy mają do dyspozycji dodatkowe 10 kg bagażu. Oferta dotyczy rezerwacji dokonanych w terminie od 17 grudnia 2018 do 2 lutego 2019 oraz podróży do 4 lutego 2019 r.

źródło tanie-loty.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *