Obrażała pasażerów. Wyproszono ją z samolotu VIDEO !

Do niemiłej sytuacji doszło na pokładzie United Airlines. Kobieta musiała opuścić pokład, po tym jak obrażała współpasażerów. Filmik dokumentujący zdarzenie znalazł się oczywiście w sieci.

Obrażała osoby siedzące obok niej

Niestety takie sytuacje się zdarzają. Nigdy nie wiadomo koło kogo będzie nam dane siedzieć podczas podróży.

Tym razem do nieprzyjemnej sytuacji doszło tuż przed startem samolotu, który miał lecieć do New Jersey. Jedna z pasażerek zajęła miejsca na środkowym fotelu. 

Ewidentnie bardzo jej to przeszkadzało, a raczej osoby siedzące obok niej. Zaczęła głośno komentować swoją sytuacje przez telefon, jednocześnie ubliżając współpasażerom, że są po prostu grubi. Mówiła np., że nie wie jak wytrzyma kolejne 4 godziny lotu, bo zalewa ją tłuszcz osób siedzących obok. Złośliwie żartując, że chociaż będzie jej ciepło. Potyczka trwała dłuższą chwilę. W pewnym momencie zdenerwowana kobieta, której ubliżała amerykanka, poprosiła stewardesę o znalezienie innego miejsca dla kłopotliwej pani, bo nie życzy sobie takich komentarzy pod swoim adresem.

Kiedy załoga zaprosiła problematyczną pasażerkę w inne miejsce, ta wstając dalej nie powstrzymywała się od komentarzy mówiąc do innej osoby, żeby sama usiadła między tymi dwiema świniami. Wszyscy byli oburzeni. Okazało się jednak, że nowe miejsce i nowi towarzysze podróży także nie pasują kobiecie. Załoga, biorąc pod uwagę falę skarg pod jej adresem, zdecydowała się usunąć kłopotliwą pasażerkę z pokładu. Musiała polecieć następnego poranka.

źródło – tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *