NOWOŚĆ! Najwygodniejsze połączenie lotnicze z Polski do Singapuru!

Świetne wieści dla wszystkich miłośników dalekich, egzotycznych podróży!

15 maja 2018 roku Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomiły nowe, bezpośrednie połączenie z Warszawy do Singapuru. Bilety już dostępne na lot.com!

Bezpośredni rejs z Warszawy do Singapuru trwa około 12 godzin. W tym czasie samolot pokonuje 9 500 km. Dokładnie tyle nas dzieli, by zanurzyć się w unikatowej mieszance azjatyckich kultur, skosztować przysmaków chińskiej, malajskiej i indyjskiej kuchni i przespacerować się futurystycznymi ogrodami nie z tego świata.

Aby zobaczyć ceny biletów w obie strony kliknij >> TUTAJ !!!

Singapur , wyspiarskie państwo otoczone turkusowym morzem i rafami koralowymi, jest nie tylko jednym z najbogatszych krajów świata, ale i wymarzonym kierunkiem wakacyjnym.

Teraz podróż do tego fascynującego, tętniącego życiem kraju będzie bardziej komfortowa niż kiedykolwiek! Wszystko za sprawą świetnego rozkładu lotów i nowoczesnych samolotów z floty LOT-u.

Singapur jest również bardzo ważnym węzłem komunikacyjnym. To właśnie tutaj znajduje się Lotnisko Changi – najlepszy punkt przesiadkowy na świecie.

Relaksująca kąpieli w jacuzzi na dachu budynku (T1), Fish Spa z użyciem egzotycznych rybek Garra Rufa (T1), 6-metrowy wodospad będący domem dla 1 000 motyli (T3), liczne ogrody botaniczne pełne słoneczników, kaktusów i orchidei, czy fantastyczna 4-piętrowa zjeżdżalnia dla dzieci to tylko część atrakcji, które czekają na pasażerów na prestiżowym lotnisku Changi.

Fot: Materiały prasowe Changi Singapore Airport

Singapur to piąte bezpośrednie połączenie z Polski do Azji. W siatce naszego narodowego przewoźnika są już: Tokio, Pekin, Seul i Astana.

Rejsy z Warszawy do Singapuru odbywają się trzy razy tygodniowo, a od lipca – aż cztery, co czyni je idealnym wyborem także dla podróżujących biznesowo.

Bezpośredni link do rezerwacji biletów znajdziecie >> TUTAJ !!!

                                                                                                                            Tekst powstał we współpracy z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *