Niebywałe zachowanie podczas pandemii! 1000 osób czekało na otwarcie sklepu (film) Zignorowali zakazy

Dantejskie sceny miały miejsce w Wielkiej Brytanii. 1000 osób czekało w kolejce na otwarcie Tesco! Nikt nie przestrzegał zasad zachowania dystansu, a tłum uniemożliwił zrobienie potrzebnych zakupów pracownikom służby zdrowia.

Musieli opuścić sklep

Jak informuje The Mirror, pracownicy służby zdrowia w Wielkiej Brytanii mieli wyznaczony czas na zrobienie potrzebnych zakupów. Niestety na miejscu okazało się, że na otwarcie sklepu czeka jeszcze 1000 innych osób. Spanikowany tłum nie przestrzegał zasad zachowania podczas pandemii. Każdy chciał zrobić zapasy do domu.

Sytuacja miała miejsce w hrabstwie West Midlands w Birmingham. Pracownicy NHS (National Health Service – brytyjskiej służby zdrowia) zdecydowali się opuścić sklep, bo tłum, który zjawił się na miejscu całkowicie zignorował wszelkie zasady zachowania podczas epidemii (ludzie w panice chcieli robić zapasy). To było zbyt duże ryzyko. Sklep miał zostać otwarty o 9.00 tylko dla pracowników służby zdrowia, którzy mieli nadzieję na zakup potrzebnych rzeczy do walki z Covid-19.

Tymczasem w kolejce sięgającej parkingów dochodziło do kłótni i przepychanek. Klienci zachowywali się skandalicznie mimo zapewnień rządu, że produktów wystarczy dla wszystkich.

źródło: tanie-loty.com.pl

Admin Zetolot.pl

Założyciel portalu Zetolot.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *