Nie musisz płacić za 1. klasę, żeby wygodnie spać w samolocie! Taki nocleg to marzenie

Kemping w Wielkiej Brytanii przekształcił dawny odrzutowiec Etihad w jedno z najciekawszych miejsc noclegowych, jakie możesz sobie wyobrazić.

Zapewne spałeś już w niejednym hotelu i w niejednym namiocie. Widziałeś pola kempingowe jak Europa długa i szeroka. Ale na pewno nie było ci dane spać w Airbusie zmienionym w apartament. A skoro tak, to spodoba ci się poniższa opcja noclegowa.

Za nowym pomysłem stoi Toby Rhys Davies, który kupił w zeszłym roku Airbusa A319 przeznaczonego na złomowanie i przetransportował go do swojej wyjątkowej nieruchomości, Apple Camping w Pembrokeshire w Walii. Remont i przekształcanie samolotu potrwało rok. W zeszłym miesiącu samolot został otwarty dla gości i można go już wynajmować.

Odrzutowiec może pomieścić czterech gości. Posiada prysznic z ciepłą wodą, toaletę i wychodzący na zewnątrz taras oraz grill. Ceny noclegów zaczynają się od 179 funtów, a rezerwacji już można dokonywać online.

Wszyscy zainteresowani historią tego samolotu powinni wiedzieć, że maszyna ma 27 lat. Airbus był pierwotnie własnością Air Canada, a następnie wydzierżawiła go Air Malta, aż w 2003 r. w końcu trafił do floty Etihad. Służył aż do zeszłego roku, kiedy to przewoźnik wycofał go i wysłał na złom. Stamtąd przygarnął go Toby, by dać mu drugie życie.

źródło: tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *