Nie lubisz dzieci na pokładzie? Koniecznie zobacz jak poradził sobie z maluchem ten steward (wideo)

W świecie wielu negatywnych informacji przebijają się te pokazujące, że człowiek jest dobry i pomocny dla drugiego. A nie tylko hejtuje. Dobrym przykładem jest steward z Southwest Airlines.

Zaklinacz dzieci

Wideo dokumentujące sytuację na pokładzie stało się już viralem w sieci. Ale do rzeczy: krzyczące dzieci w samolocie – to nic przyjemnego ani dla pasażerów, ani dla rodziców ani też dla samych dzieci. Wiele osób często frustruje się wyklinając na czym świat stoi, że musi akurat lecieć tym samym lotem, co ten mały krzykacz. Ale na szczęście są też osoby, które podchodzą inaczej do sprawy. Tak było ze stewardem na pokładzie Southwest Airlines. Rodzice w takim momencie, najzwyczajniej w świecie są zestresowani i próbują (zazwyczaj bez skutku) wszystkiego, aby uspokoić swoje dziecko. Mężczyzna widział jaki rodzina ma problem już na początku lotu. Jak tylko sygnalizacja nakazująca zapięcie pasów została wyłączona postanowił ruszyć na pomoc.

Około 15 min po starcie maszyny Wesley Hunt podszedł do zmartwionych rodziców i zapytał czy może wziąć płaczącą dziewczynkę na ręce. Rodzice byli w szoku, ale od razu się zgodzili. Niczym zaklinacz dzieci sprawił, kiedy dziewczynka za moment się uspokoiła.

Mama dziewczynki mówiła dziennikarzom:

Czuliśmy się, jak Ci ludzie w samolocie z płaczącym dzieckiem, których wszyscy chcą wyrzucić z pokładu.

Mama dziewięciomiesięcznej Alayny opisała całą sytuację na Facebooku podkreślając, że będzie dozgonnie wdzięczna za taką niezwykłą pomoc członka załogi. Rodzina leciała na wakacje do Disney World.

Steward Wesley Hunt mówił zagranicznym dziennikarzom:

W świecie pełnym nienawiści, lubię być światełkiem dla kogoś, kto tego potrzebuje. W tym szczególnym momencie mogłem powiedzieć, że to małżeństwo potrzebuje trochę światła.

źródło – tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *